Zuzana

15. listopadu 2015 v 13:41 | Zúza
Ahoj všichni! Vím, že tento článek by se hodil na začátek, ale na mou obranu - už jsem ho před lety začala psát. Bohužel nedopsala. Nejsem si jistá co všechno chci napsat, tak doufám, že to bude mít hlavu a patu. Jelikož mě nejspíš neznáte budu se snažit vám napsat o sobě pár informací. Myslím, že se to na autorský blog hodí. Určitě jsem už během těch let co jsem sem psala něco málo na sebe práskla, ale tak aby to bylo hezky na jednom místě.

Jestliže jste tu poprvé doufám, že se vám tu bude líbit.

BLOG

Nejdříve začnu blogem. Tento blog byl založen jednoho zimního dne. Přesněji 15.ledna 2011. Bylo mi 12 let a velice se stydim za články, které jsem psala. Naivně jsem si myslela, že bude super, když napíšu o tom, že je dobrý nosit kabáty na jaře. No co, každej nějak začínal, ne? Každopádně jsem se rozhodla, že je nebudu vymazávat ani schovávat. Prozatím. Jak plynul čas začala jsem přidávat věci co se týkali mě. Hodně jsem začla psát diary články, dokonce i nějaké recepty a recenze. Také jsem psala o věcech, které mě zaujali a chtěla jsem se o to rozdělit s vámi. Někdy přišel i článek o názoru na určité téma.

Do budoucna vůbec nevím jak to bude. Popravdě existence blogu není na vrcholu a to poslední dva roky. Za rok 2013 jsem napsala tři články. Za tento rok podobně. Je to bída, ale mám tento blog ráda a nějak spolu rosteme/dospíváme/... Byla by škoda přestat úplně psát nebo dokonce ho zrušit. Na to bych ani neměla srdce.

O AUTORCE BLOGU

Jmenuji se Zuzana. Lidé v mém okolí ví, že nemám ráda, když se mi říká Zuzano. Přijde mi to, že jsem udělala něco špatnýho. A ikdyž jsem si vždy myslela jak úžasný bude, až mi tak někdo bude říkat, tak není. Brala jsem to, že to bude strašně dospělácký až mě budou oslovovat slečno Zuzano, tak opakuji - není! Nelíbí se mi to. Asi jsem do toho ještě nedospěla. Ovšem mám toto jméno ráda. Beru oslovení Zuzo, Zuzi, Zuzanko (ne není to dětinský, je to podle mě strašně milý) a samozřejmě Zuzko.

Narodila jsem se 14.7.1998. Z toho vyplývá, že je mi nyní 17 let. Za půl roku budu oficiálně dospělá a budu mít na sobě tíhu zodpovědnosti. Chodím do třetího ročníku střední školy v Praze.

Koníčky asi vyloženě nemám. Mám ráda, když jsem s rodinou a přáteli. Miluju naše dva psy (Ruda - Jorkšír a Buddy - labrador). Hrála jsem šest let na klavír, ráda peču, když jsem byla menší chodila jsem rok na street dance, ale to už je dávno. Ovšem asi nejvíce času mi zabere Sbor dobrovolných hasičů. Do sboru jsem přišla o prázdninách 2014 a od té doby jsem tam skoro furt.

Nechci aby to vyznělo strašně namyšleně, ale myslím si, že jsem: hodná, někdy ochotná, ale nadruhou stranu líná. Také jsem náladová, umím být i protivná. Rozhodně bych, ale za každou cenu bránila svojí rodinu a přátele.

To bude nejspíš všechno. Určitě mě více poznáte při čtení tohoto blogu. Myslela jsem si, že to bude jednoduší napsat něco o sobě, ale omyl. Snad budeme mít někdy štěstí a potkáme se osobně! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama