Srpen 2015

Prázdniny 2015

18. srpna 2015 v 20:28 | Zúza |  Diary

Ahooj! Rozhodla jsem se, že bude lepší pro jistotu psát k názvu článku i rok. Ne datum, ale rok. Až tak špatně/neaktivně na tom jsem, chich.

Dokonce už píšu potřetí, tak snad to teď konečně zveřejním. Poprvé jsem začla psát v květnu - o tom jak vše letí, že nic nestíhám. Podruhé jsem psala první týden v červenci a radovala se z prázdnin. Psala jsem vám, že jsem byla s kamarádkou ve Svojšicích na posledním koncertu Kluse, a že pojedu k té kamarádce na chatu a čeká mě měsíc práce. Nyní je vše za mnou a konečně užívám poslední dva týdny volna.

Abych vám vysvětlila fotku, tak ta je z 15.8.2015, kdy jsme byly na koncertě: Divokej Bill DOMA (ještě aby ne, když to máme fakt skoro doma ..). Bylo to úžasný a naštěstí jsme měli místo v cca třetí řadě! Nepopsatelný.

Ono se toho stalo moc a moc, ale upřímně si na většinu nemůžu vzpomenout. Každej víkend se něco dělo a bude dít a já bych vám to chtěla všechno říct, ale to bych z toho udělala možná i román. Radši sem dám pár fotek ;) (najdete je v celém článku).

Jinak konečně končí letní pauza a začneme zase s hasičema jezdit na závody, takže máme do konce září co dělat. Teď v sobotu máme ve vedlejší vesnici jako každoročně závody na kolech (skoky), tak to se těším, ale nadruhou stranu to bude zajímavý ráno v neděli vstávat na závody .. myslete na mě :D

To bude asi kromě těch fotek všechno. Užívejte zbytek prázdnin a mějte se krásně (skládejte básně a ták).