souhrn roku 2014

3. ledna 2015 v 13:49 | Zúza |  Diary
Rok 2014 byl pro mě jedním z nejlepších. Uběhl jako voda, ale dá se říct, že to byl velmi plný a pestrý rok.

Začátek roku nebyl nějak zvláštní, až v dubnu jsem jela do Anglie - což byl nezapomenutelný zážitek a doufám, že se tam ještě podívám! Úspěšně jsem dokončila první roční střední a držela palce mím 13 spolužákům, aby udělali reparát z matiky. Během prázdnin jsem byla na brigádě (asi 2 min od baráku a od 6:00 do 14:00). Neberte to, že.

No a na přelomu červenec/srpen se stala pro mě největší změna a to, že jsem se přidala do sboru dobrovolných hasičů. Nikdy bych nevěřila, že mě překecaj, ale jsem strašně ráda. Poznala jsem super lidi, vyhráli jsme pár pohárů a těším se další akce, které uděláme. Věřte nebo ne, ale opravdu je tam sranda a aspoň nesedim doma.

V září jsem nastoupila do druháku a už to není takové to zbláznění "jsem na střední", ale už je to jenom škola. Doufám, že všechno bude v pořádku a uteče to. Koho tam baví chodit, no ne? Ale už jenom šest měsíců a budou prázdniny! Musim to brát pozitivně, jinak bych z toho byla na prášky (berte to s nadhledem).

A konec roku byl taky fajn. Na Vánoce jsme jeli do Zoo v převlecích (král, dva žebráci a dvě jeptišky). Vánoce doma byly zvláštní. Už to není jako když jsmebyly se ségrou malý a čekaly jsme na Ježíška ...

Děkuji Vám, kteří sem chodí a přeji Vám šťastný nový rok a ať se vám splní všechna přání!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 neweresth | Web | 3. ledna 2015 v 14:00 | Reagovat

Mmm, ta Anglie musela být opravdu super, heh, hned bych taky jela, nějaký ten výlet a hlavně do anglicky mluvící země. No, já radši na brigády někam pryč z domu, ať mám klid, ale celkem na pohodu jsi to asi měla. ((: Mmm, páni, máš můj obdiv, co se týče toho dobrovolničení u hasičů, věřím, že jsi poznala mnoho fajn nových přátel, to prostě chceš. Jo, já mám letos maturu, tak snad to bude v oke-ju.

2 Peggyna | Web | 3. ledna 2015 v 14:04 | Reagovat

Jsem rada, ze jsi mela úspěšný rok, jen tak dal :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama