Únor 2014

Spring holiday

25. února 2014 v 13:03 | Zúza |  Diary
[Moc lásky na těchto fotkách]

Konečně jsem se i já dočkala jarních prázdnin. Naštěstí to vypadá, že bude krásný počasí. Ale i tak mám v plánu celý prázdniny profláknout. Z pátka na sobotu jsem byla s kamarádama v Praze a v sobotu s kamarádkou u nás na plese. Takže jsem byla celej víkend mrtvá a prospala.

Na dnešek mám v plánu velkej úklid. Hlavně pokoje. Dohnalo mě k tomu fakt, že jsem ztratila index a připadá mi jako škoda dávat stovku za kus papíru, kterej někde musí bejt. Jo jsem hloupá, že jsem si ho nedávala na jedno místo.

Učení nechávám až na druhou polovinu tejdne. Zákeřná jsem. Měla bych číst Dekameron, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Měla bych si připravit sloh (dopis) a prezentaci na aj a dost dalších věcí, ale znám se. Při nejlepším to budu dělat o víkendu.

Taky si musim zajet do Prahy, ale nějak se mi tam nechce. Jsem ráda, že tam tejden nemusim, ale slíbila jsem V., že zajdem na kafe a těším se na ní. A hlavně si potřebuju koupit barvu, džíny a boty. Jenom mě trochu brzděj finance. Ugr.. Už abych měla tu brigádu. Přemýšlím o tom, že bych chodila i v průběhu školního roku po prázdninách, protože to už mi bude šestnáct, tak by neměl být problém mě někam vzít (jako teď). A myslim, že 3-4 hodiny po škole jdou. Hold bych se vracela kolem sedmí, ale něco by z toho bylo. To se všechno uvidí časem.
To je zatím asi vše, už musím jít něco dělat.
Zúza x


10 month later

15. února 2014 v 17:20 | Zúza |  Diary
Bylo nebylo, jednoho dne jsem přestala psát na tento blog. Procházela jsem velikou blogovou krizí. Věřím, že nebyla poslední, ale rozhodně byla nejdelší. A to celých deset měsíců. Rok 2013 byl pro tento blog nejhorší ever. Napsala jsem 14 článků.

Co stálo za touto pauzou? Rozhodně celý blog.cz. Nelíbily se mi změny, které proběhli. Nelíbil se mi přístup autorů k blogeřům. Ale ona to spíš byla poslední kapka. Popravdě to začlo už dávno před tím. Velice se mi zamlouvala doména blogger.com a líbí se mi i dnes. Proto jsem tam během těchto deseti měsíců pár článků dala a neříkám, že se mi to nelíbilo, ale jde o to, že tady jsou mé tři roky. Roky vzpomínek (veselých či smutných) a nemám potřebu jen kvůli vychytávkám na blogspotu všechno zahodit. Tento blog semnou roste a dospívá. Tak doufám, že to bude i v dalších dnech, měsících a snad i rocích.

To by bylo asi všechno. Doufám, že jsem udělala někomu radost a zatím se mějte :)
S velikou láskou, Zúza