Duben 2013

27.dubna 2013 / Vše házím za hlavu

27. dubna 2013 v 20:19 | Zúza |  Diary
Fakta jsou taková, že mám dobrou náladu, vcelku se mi daří a nebo už jen vše házím za hlavu ...

Už je konec dubna což znamená, že už jenom měsíc a půl jako deváťačka. Juhů! Doufám, že mi o prázdninách vyjde brigáda. Mám v plánu měsíc makat, a měsíc si nechat. Asi se budu psychicky připravovat na střední.

Střední. Fjů. Připadá mi strašně děsivý, že jdu na střední a budu prvačka. Naštěstí mě na školu přijali, a tak nemusím mít nervy, že mě nikde nevemou. Teď už jenom přežít to, že nikoho nebudu znát a určitě se tam ztratim. I když se mnou možná půjde spolužačka, tak aspoň tak.

Pro vysvětlení fotek s pomalovanou tváří - S M. jsem jela na střední odevzdat zápisovej lístek. No neměli čtvrťáci poslední zvonění? No jasně, že měli! Takže jsme odešli se značkou a doufám, že budou všichni na tý škole, tak v pohodě jako byli tito čtvrťáci. Nejhorší bylo, že jsme pak jeli ještě k M. na školu, takže jsme přes Prahu cestovali s pomalovaným obličejem. Nejvíc to zabil náš autobusák, který mě zná (vozí mě každý den) s větou: Co ti to udělali? .. A to si ze mě M. dělala srandu, že si s každýma autobusákama povídám, protože ráno se nás ptal zas jinej kam jedem a že se teda máme. No zajímavý den každým směrem.

Poslední dobou už mě štve jak vypadám, tak chci zase začít pravidelně cvičit a napadlo mě, že bych to i dávala sem na blog. Mě by to přinutilo k tomu opravdu každý den dělat a možná by jste vy vzali inspiraci. Jakože mě je váha úplně šumák. Vlastně ani nevim kolik vážim, ale jde mi o to jak vypadám. Chci mít nějaký svaly a zhubnout přes nohy a boky. Trošku hard level :D A tak uvidíme, že.

Nevím jestli to je tou náladou, ale opravdu bych to tu chtěla trošku rozjet, ale rozmýšlím nad tím jestli nejít na blogspot. Každopádně vím, že "smysluplné články" tu nebudou. Nemám na to čas, nevím o čem bych psala a nebaví mě to. Spíš se chci zaměřit na recepty, outfity, recenze, takovýhle deníček a nejspíš i to fitness. Tím jsem si jistá, ale to se nejspíš rozhodnu časem jestli zůstat a nebo přejít.

Dnes jsem sama doma, takže teď si jdu udělat večeři a pouštím Týtý. Zítra mě čeká dělání proslovu na naše vyřazení a popisky k fotkám, když jsme byli malý. Tak mi držte palce ať to stihnu.
Hezký večer, Zúza12.dubna 2013 / Někdo si vzpomněl, že má blog

12. dubna 2013 v 20:44 | Zúza |  Diary
Áno .. po dlouhém měsíci (?) se Zuzanka odhodlala napsat "článek".
Tak tedy co se vůbec v mé životě stalo za tu dobu co jsem vám nedala vědět ani jednou větou?
Hm .. kde začít. Nejdřív možná tím, že jsem předběžně přijata na obě školy. Juhů. Teď už jenom pohovor a rozřazovací testy z AJ. Myslete na mě 22.4 ;D To budou nervy, ale ještě že nedělám žádný přijímačky.
Jinak žiju, tak nějak strašně stereotypně. Vstanu, škola, doma, něco do školy, spát a zase od znova. Naštěstí už je vcelku teplo a už můžu chodit ven jenom v mikině a taková ta pohoda. Dneska jsem se dokonce začla učit na jednokolce, hih. Ujela jsem asi tři metry. Né vůbec jsem se přitom nedržela z obou stran někoho. Vůbec. Hlavní je, že jsem celá .. no ne?

Taky už dost nutně potřebuju hezký počasí a prázdniny. Kdo ne? Tak samozřejmě, že to bude strašně divný, že končim devítku a ty lidi co potkávám denně budu potkávat jenom někdy a některý a to bude asi dost velká náhoda, protože já nejspíš nebudu jezdit vlakem. Na druhou stranu se z tý základky strašně těšim. Už od tamtud chci vypadnout. Někdy mi dost leze na nervy, co si budem povídat.

Co se týče gifu. Já ho sem musela dát .. on je luxusní a ty jeho výrazy. Oh! No jó Ian je Ian. Zdroj je Weheartit ;)

Doufám, že dříve než za měsíc
Zúza