10.2.2012

10. února 2013 v 19:14 | Zúza |  Diary

Divadelní týden. Taky by se to tak dalo nazvat, protože jsem týden začala a končila s divadlem. V pondělí jsme byli s KMD (klub mladých diváků) v Celetný na Mikulášových patálií .. myslím, že se to tak jmenovalo. Nejdříve jsem vám chtěla napsat recenzi, ale tohle představení mě nezaujalo, nenadchlo,nelíbilo se mi natolik, abych ho vám představovala a nebo doporučovala. Ovšem v pátek jsem byla s M. a její rodinou v Karlíně (mm..) a to bylo úplně o něčem jiném. Jak se říká - Jiný šálek kávy. Ale víc vám k tomu psát nebudu, protože by jste se pak netšili na rezenci.

Tento týden jsem měla převážně nervy z té střední, protože jsem si nemohla prostě vybrat. Dokonce jsem "překecala" spíš oznámila třídní, že jí dám přihlášky na střední až v pondělí (odevzdání mělo být v pátek). Dopadlo to tak, že mám vybranou jednu (řízení lidských zdrojů) a o druhé se musím rozhodout dnes. Lákala mě mediální komunikace, ale tyto obory jsou na stejné škole a mají stejné profilové předměty, takže kdyby mě nevzali na jednu, tak ani na druhou. A to bych potom byla v háji. A to myslím v lepším případě.

Jinak mě poslední dobou štve blog.cz. Hlavně od té doby co změnili vzhled. Strašně propagují svoje stránky a AK. Nevím nějak mi leze krkem, takže jak jdu na blog.cz tak automaticky zapínám správu blogu. O ignoraci adminů ani nemluvě, že.

Léto, léto come here! Jediný proč se těším na zimu je lyžování, hory. To jsem netušila, že mě z lyžáků vyškrtnou a já nikam nepojedu. A proto už strašně toužím po létě. Je dlouho světlo, bazén, posezení s rodinou venku, teplý procházky, žádný sumo bundy, letní prázdniny a tak dále.


A jako další bych se s vámi chtěla rozdělit o můj poznatek - rodiče mají pravdu. To je tak, když se díváte s tátou na film a tam říkají něco o ostrovech jako je Jáva, Sumatra a Borneo. Táta ,, To je v Indonésii, že jo?" Já mu to začala vyvracet a tvrdit, že je to u Ameriky (jó potom jsem si uvědomila, že jsem kecala strašný nesmysli), ale došlo to k tomu, že jsme se vsadili. O to, že kdo prohraje vyluxuje a vytře dům (poctivě). Což u nás je 2 patra + 3x schody + mezipatří. Tak jsem měla aspoň dneska co dělat. Super ;D

Taky jsem si po dlouhé době pustila nějaký film na noťasu. Většinou to jsou teď seriály, ale tak jsem si řekla, že už jsem dlouho neviděla žádnej film mimo televizi a stáhla jsem si Temné stíny. Musím se trochu vzdělávat v klasice s Johnym Deppem. A docala se mi to líbilo. Takový zajímavý a asi si to někdy pustím znovu, abych si to všechno urovnala, protože jsem se na to koukala rozkouskovaně. Tím myslím třeba půl hodiny a pak jsem šla něco dělat apod.
Co vy viděli jste tento film?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se to moje fotky?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama