Únor 2013

new: Earring

27. února 2013 v 17:59 | Zúza |  Móda

V pondělí jsem dostala od mé milované kamarádky náušnice. Byla v praze a já jsem jí prosila o kapesníčky se zvířátkama (jó byla nemoc a kapesníčky se hodí, ale já musim mít stylový ;D) Tak nakonec je nesehnala, ale koupila mi náušnice v claire´s. Socha svobody, mašličky, eifelovka, ... Co víc si přát? :) Závidíte, že? :)
S láskou, Zúza

Dva/dvě v jednom

22. února 2013 v 6:00 | Zúza |  Foto citáty

*Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš*
- Albert Einstein

           [Zúza a Losík v jedné osobě. Hih .. blonďato červené. Zajímavá kombinace nemyslíte? ]

Just: Fun

18. února 2013 v 6:00 | Zúza |  Hudba
Poslední dobou má oblíbená skupina. Stahuji, sleduji, poslouchám, zpívám ...Jejich kanál na YT naleznete zde.
Přeji krásné pondělí, Zúza

Vzpomínky z rozbitého počítače

17. února 2013 v 18:03 | Zúza |  Témata týdne
Vzpomínky jsou úžasná věc a také jedna z věcí které opravdu máme. Nikdo nám je nemůže ukrást a nebo nějak zníčit. Já vzpomínky miluji a ráda si je připomínám fotkami, písničkami a nebo jen nějakou věcí.

Tento týden jsme konečně dostali náš počítač, který jsme měli strašnou dobu rozbitý (cca přes půl roku) a nějak jsme nemohi najít někoho kdo by nám to opravil. Taky je pravda, že jsme ani moc nehledali, protože já i táta máme své noťasy. Ovšem, když nám ho tento týden přivezl, byla jsem strašně šťastná, že nám tam vše zůstalo. Od filmů, fotek po písničky a videa. Nyní nacházím fotky a videa, kde mi je 10-11 let a říkám si jak jsem byla prdlá ...

Bohužel? Díky bohu? Jsem našla i fotky, které jsou až tak vzpomínkově silné. Například jsem našla fotky a videa mích babiček. Celou dobu jsem si říkala, že si musím vážit toho co mám, protože nikdy nevim, kdy se to změní.


Víte co je taky zajímavé? Třeba fotky zimy. Zdá se to jako nuda, ale když srovnám zimu v roce 2010 (přesně 10.1.2010)oproti 2012, tak to bývalo jak z pohádky. Koukně te se sami jak to před třemi lety bylo.


Toť asi vše k mím vzpomínkám. Osobně ráda vzpomínám a možná proto i ráda fotím. Je hezké se na věci za nějakou dobu podívat a třeba i srovnat co se stalo během té doby apod.
Zúza

10.2.2012

10. února 2013 v 19:14 | Zúza |  Diary

Divadelní týden. Taky by se to tak dalo nazvat, protože jsem týden začala a končila s divadlem. V pondělí jsme byli s KMD (klub mladých diváků) v Celetný na Mikulášových patálií .. myslím, že se to tak jmenovalo. Nejdříve jsem vám chtěla napsat recenzi, ale tohle představení mě nezaujalo, nenadchlo,nelíbilo se mi natolik, abych ho vám představovala a nebo doporučovala. Ovšem v pátek jsem byla s M. a její rodinou v Karlíně (mm..) a to bylo úplně o něčem jiném. Jak se říká - Jiný šálek kávy. Ale víc vám k tomu psát nebudu, protože by jste se pak netšili na rezenci.

Tento týden jsem měla převážně nervy z té střední, protože jsem si nemohla prostě vybrat. Dokonce jsem "překecala" spíš oznámila třídní, že jí dám přihlášky na střední až v pondělí (odevzdání mělo být v pátek). Dopadlo to tak, že mám vybranou jednu (řízení lidských zdrojů) a o druhé se musím rozhodout dnes. Lákala mě mediální komunikace, ale tyto obory jsou na stejné škole a mají stejné profilové předměty, takže kdyby mě nevzali na jednu, tak ani na druhou. A to bych potom byla v háji. A to myslím v lepším případě.

Jinak mě poslední dobou štve blog.cz. Hlavně od té doby co změnili vzhled. Strašně propagují svoje stránky a AK. Nevím nějak mi leze krkem, takže jak jdu na blog.cz tak automaticky zapínám správu blogu. O ignoraci adminů ani nemluvě, že.

Léto, léto come here! Jediný proč se těším na zimu je lyžování, hory. To jsem netušila, že mě z lyžáků vyškrtnou a já nikam nepojedu. A proto už strašně toužím po létě. Je dlouho světlo, bazén, posezení s rodinou venku, teplý procházky, žádný sumo bundy, letní prázdniny a tak dále.


A jako další bych se s vámi chtěla rozdělit o můj poznatek - rodiče mají pravdu. To je tak, když se díváte s tátou na film a tam říkají něco o ostrovech jako je Jáva, Sumatra a Borneo. Táta ,, To je v Indonésii, že jo?" Já mu to začala vyvracet a tvrdit, že je to u Ameriky (jó potom jsem si uvědomila, že jsem kecala strašný nesmysli), ale došlo to k tomu, že jsme se vsadili. O to, že kdo prohraje vyluxuje a vytře dům (poctivě). Což u nás je 2 patra + 3x schody + mezipatří. Tak jsem měla aspoň dneska co dělat. Super ;D

Taky jsem si po dlouhé době pustila nějaký film na noťasu. Většinou to jsou teď seriály, ale tak jsem si řekla, že už jsem dlouho neviděla žádnej film mimo televizi a stáhla jsem si Temné stíny. Musím se trochu vzdělávat v klasice s Johnym Deppem. A docala se mi to líbilo. Takový zajímavý a asi si to někdy pustím znovu, abych si to všechno urovnala, protože jsem se na to koukala rozkouskovaně. Tím myslím třeba půl hodiny a pak jsem šla něco dělat apod.
Co vy viděli jste tento film?

Bílý kámoš, který se neztratí

10. února 2013 v 0:17 | Zúza |  Diary
*Takový na světě hrneček není, jenom v knihách a dívších snění ... Miluji ho jmenuje se Bucks, Starbucks*

Ó ano, další hrneček do mé sbírky. Řekněme si to narovinu. Potřebuji svou poličku na hrnky (zn. spěchá!)

Jak jsem k němu přišla? S kamarádkou jsem jela do Prahy pro přívěšek na její náramek a v plánu bylo i kafe. Vítečné kafe. Cestou mi řekla, že reklamace na termohrnek, který mi dala k Vánocům už není možná, protože už ho nemají, takže jí vrátili peníze. A V. mi nabídla ať si něco vyberu místo toho termohrnku.

Řekněme, že jít hned po tomto incidentu do Starbucks bylo šťastné rozhodnutí. Ať už to vanilkové latté, které jsem si dala, tak především tento skvělý hrníček (myslím 0.5L) mě o tom přesvědčili. Jen kdyby ten znak nebyl jen bílý, ale i třeba zelený, ale to už je jen detail. Teď mi tento hrnek dělá společnost při dopingu kofeinem. Závidíte, že? ;P

S láskou vaše kofeinová Zúza

Vítej do naší rodiny

10. února 2013 v 0:17 | Zúza |  Diary
Jsou mu tři měsíce, váží 1200g a měří asi 20cm (plus mínus) a je to můj synovec, hih. Nikdy bych nevěřila, že budu tetou tak náhle, ale proč ne :)


Sestřička si ho vzala od nějaký paní, které se narodili štěňata a řikala, že když je nikdo nebude chtít, tak je vyhodí k popelnici. Taky takovéhle uvažování nechápete? Chudáčci!

A jeho jméno? Tak začněmě s Daníkem. Už je na tohle jméno naučenej, ale když jsem ho viděla já po prvé, tak jsem si ho přejmenovala na Gremlina (ty velké uši na takové malé tělíčko, to jinak nešlo). Ovšem tím nekončíme, když ho viděl taťka, tak mu zase připomínal lasyčáka z doby ledový 3, který prohlásil ,,Říkám mu Rudla" a tak je to i Rudla. Tudíž vám představuji Daniela Rudlu Grimlina H.

Zúza

Bylo: celý měsíc (Leden)

10. února 2013 v 0:15 | Zúza |  Diary
[Nekonečná matika, mutantně veliká ruka a snažící se Zúza]

Strašně se vám omlouvám. Vím, že jsem se vám vůbec neukázala, ale absolutně jsem neměla tušení co psát. Znáte takové období? Nějak mi chyběla inspirace a takový ten impuls jít a psát. U mě je veliké mínus, že bych nejraději psala po večerech. Což by v rámci mé školní docházky nebylo zrovna dvakrát nejlepší.

Naštěstí už máme za sebou první pololetí. Toto pololetí pro mě bylo dost důležité v rámci střední. Upss .. mám týden na rozmyšlení kam mám jít, ale ani nevím na jaký obor chci jít. Trochu oříšek. Jestli máte nějaké nápady na střední, vítám je s otevřenou náručí.

Tento měsíc byl jak na horské dráze. Chvíli super, chvíli na zabití, chvíli na utíkání, chvíli na sezení u seriálu. Bez mučení přiznávám, že ta chvíle u seriálu je zatraceně dlouhá a zjistla jsem, že jsem za měsíc shlédla seriál, který měl 4 série, a když jsem počítala kolik to bylo hodin vzniklo mi z toho nezkuteční číslo 69. Ajajaj. Při představě, že jsem u toho seděla skoro tři dny, v kuse mě mrazí.

Jak jsem psala, že byly chvíle na zabití ...
V žádném případě jsem nechtěla spáchat sebevraždu. Měla jsem chuť zabít (spíš praštit medicimbálem) naší učitelku na TV. Tak já si v říjnu zaplatim zálohu na lyžák a týden před lyžákem se dozvim, že nejedu? Prohlášení, že osmičky vyškrtla a 9.A jsem se dozvěděla, když jsem slyšela všelijaké zvěsti, že tyhle nejedou a jiní zase říkali, že nejedou zase tihle. Tak jsem učitelku odchytla na chodbě. Ona by mi to snad jinak řekla až před autobusem v sobotu! Jo strašně mě to štve. Mám zamluvený lyže, kam musim dneska zavolat a zrušit to. Koupila jsem si úplně luxusní zelenou bundu, aby mě bylo na svahu vidět, hah. A ona mi řekne, že naší třídu vyškrtla? Co je to za jednání? Hlavně, že béčko a céčko jede!! Ale už jsem s tím vcelku smířená.

Aspoň, že máme ten den volna. Uhm .. asi to vypadá na veliké nic nedělání, po případě uklízení. Ale vůbec se mi do toho nechce. Tak mi držte palce ať se k něčemu dokopu.
xo Zúza