Předsevzetí 2013

1. ledna 2013 v 21:27 | Zúza |  Diary
Předsevzetí. Slovo, které nám dává naději na lepší rok. Ovšem většina lidí si věří pouze ten jeden den a říkají si ,,Ano já to dokážu, vždiť to není tak těžký" a nebo ,,Jó to je v pohodě, to si dám jako předsevzetí". Milí zlatí. Nikdy jsem si předsevzetí nedávala, protože jsem věděla, že já to nedokážu. Ale! Ale v mém životě nastal veliký zlom a tím myslím, že si dám pár věcí, které bych ráda splnila. Mám na to 365 dní. Což je vcelku dost. Posuďte sami.


Naštěstí nekouřím, piju jen s mírou, takže sliby tipu "přestanu kouřit" naštěstí nemám zapotřebí. Když nad tím, tak přemýšlím tak bych si jedno předsevzetí k tomuhle tématu dala - nezačít kouřit a pít ve velké míře. To prostě nesmím dopustit!

Jako další je světově známo - zhubnu! A já jsem se rozhodla, že na střední přeci nemůžu vypadat, tak jak vypadám (:D), takže až přijedu z hor, tak
začínám cvičit a lépe se stravovat. Držte palce!

Škola. Pro mě důležitá věc se kterou se pojí dvě věci. Za prvé bych chtěla mít vyznamenání. Nejlépe teď v pololetí, ale silně pochybuju, že mi to chemie nezkazít. V to stačí už jen doufat, protože i kdybych vážně zabrala, prostě bych to nedala. Ale na druhou stranu bych chtěla vyznamenání aspoň na konci devídky. Až budu odcházet ze základky, chci si říct, že jsem to dokázala. No a za druhé bych se chtěla dostat na střední. Na nějakou dobrou a která mě bude bavit, kde bude dobrý kolektiv a budu tam ráda chodit. Bože .. fakt z toho mám bobky ;D Je to strašně depresivní představa, že budu muset jít někam kde nikoho, vůbec nikoho nebudu znát. Tak doufám, že to zvládnu. Ještě je to vcelku daleko.

*Já si dám jako předsevzetí, že budu mít bohatej rok* jsem řekla kamarádce, která se mi smála. Abych to ujasnila. Mám v plánu jít na prázdniny na brigádu. Je mi jedno kam, ale chci jít! A díky mému skvělému datu narození mi bude 15 až od poloviny července. Což zužuje termín brigády. Jo a to mě dost štve! Tak, ale aspoň ten jeden měsíc. Lepší než nic.

A nemyslete si, že nevím co budu dělat s penězi. To už mám dávno vymyšlený. Zejména si chci šetřit na zrcadlovku. Focení mě dost baví a přiznejme si to - mobilem fotit to není ono. Nechci nějakou za 20 tisíc. To je pro mě nevyužitelná věc. Chtěla bych něco pro začátečník co doopravdy fotit umí a ty fotky nějak vypadaj. No a protože čekám velikou částku peněz. Jó čekat můžu ... Tak bych si chtěla něco našetřit na dovolenou s kamarádkou. Někam k moři :)

Asi už všichni víte, že mám ráda muziku, hudbu .. jak chcete. A taky víte, že hraji na piáno. Jestliže nevíte, tak už víte. A strašně bych chtěla tetování (viz obrázek). Tři notičky za ucho. Za uchem je napnutá kůže furt, takže až budu stará, tak to tam bude furt vidět a hlavně je to vidět jen, když chci - Když si udělám culík. Když budu mít rozpuštěné vlasy, tak to bude vidět jen minimálně. Takže doufám, že bych se ho mohla dočkat. To už spíš záleží na rodičích a mích přemlouvacích schopnostech.

A jak jsem vám psala, že hraji na klavír, tak jako další předsevzetí je více cvičit. Moje lenost je až neskutečná, tak doufám, že se k tomu piánu dokopu víckrát než do teď. Myslím si, že je to veliká škoda, že na to tak kašlu ...

Poslední na mém seznamu je lyžování. Strašně mě baví. Pochopte minulý (už můžu říct, že minulý :P) rok jsem na lyžích stála poprvé a strašně se mi to líbí a baví. Od toho vyplývá, že bych se v lyžování chtěla zlepšit. Ať nejsem na svahu takovej šoumen jako minulý rok, ale aspoň jsem se postarala o zábavu, hih.

Á .. málem bych zapomněla. Určitě bych chtěla posunout dál moje blogařské schopnosti a být na blogu více aktivní. Jste rádi, že?

A jestli jste líní přečíst si tento článek, který je spíš pro mě než pro vás, tak tady je to v bodech ;)
  • Nezačít kouřit a pít ve velké míře alkohol
  • Zhubnout
  • Mít vyznamenání
  • Dostat se na dobrou střední
  • Jít na brigádu
  • Šetřit na zrcadlovku a na dovolenou s kamarádkou
  • Mít tetování (noty za ucho)
  • Více cvičit na klavír
  • Naučit se lépe lyžovat
  • Být více aktivní na blogu a zlepšít si blogařské schopnosti
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama