Kino (mánie)

17. listopadu 2012 v 11:08 | Zúza |  Diary
Věřte nevěřte, Zúza se byla kulturně vzdělávat. Tentokrát to nebylo divadlo, tentokrát to bylo kino. Kina ...vysmátá Zúza ve škole // strašně strašidelný dům // Zúzi obědo-večeře // Zúza ve vlaku

Celý rok nezavítám do kina, ale najednou musim mít kina dvě! Hamty hamty ;)

Dobře objasním to, nejsem maniak do kina. Mám ho ráda, ale to, že se mi sejdou dvě kina v jeden den, to se mi ještě nestalo.!

Dopoledne jsme museli být hodinu ve škole na zemák a potom jsme frčeli do nejvíc zapadlího kina na přednášku o Novém zélandě, která trvala hodinu. Aspoň jsem se vyspala. Řeknu vám .. měla jsem co dělat, abych měla oči otevřené. Všichni víme, že Nový Zéland je krásný a to dosvědčovali i fotky, které promítali, ale když už máte 90 fotku krajiny, tak už vás to přestane bavit. Mě to tedy nebavilo. Toť bylo první kino.

Druhé kino byl už o 100% lepší. Přijela jsem domů, vzala kamarádku a jeli jsme do Prahy na Rozbřesk (v průběhu pár dní tu bude recenze). Už to nebylo nějaké podřadné kino a milióny fotek krajiny, ale skvělí film, který bych mohla klidně vidět znovu. Kromě infarktu to bylo super. Nakonec pro nás přijela na nádraží moje milovaná sestřička a odvezla nás domů, takže jsme tam nemuseli čekat na bus. Yeah ..

Už jste byli na 2.díle Rozbřesku? A zažili jste někdy dvě kina v jeden den?
S láskou, Zúza
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama