27.listopadu 2012

27. listopadu 2012 v 20:09 | Zúza |  Diary
Tumblr_lvij5rq4el1r5y7xfo1_500_largeMoje nálada pomalu, ale jistě přechází do té vánoční. Nejraději bych si už vyzdobila pokoj, byla doma a zdobila stromeček a tak dále. Ovšem vypadala bych jako blázen, kterému bliká pokoj světýlkami a o prázdninách si můžu jen tak leda nechat zdát. Aspoň ještě tři týdny. Grr ..! Mimochodem se domnívám, že nám školákům vycházejí prázdniny strašně blbě. Ale tak lepší něco než nic.

Štěstí, že zítra máme dílny. Juhů! Zdobímě perníčky na jarmark, loupeme ořechy, děláme nějaká přání k vánocům apod. Já se samozřejmě účastním sboru na vánoční koncert (proč si ta učitelka myslí, že umim zpívat?!), takže po čtvrté hodině tradá na zkoušku a v půl jedný ze školy. Ještě, že nám nedali odpoledku ...

Morava? Jednou větou to nejde shrnout - skvělí, úžasný, jiný, .... A proto vám něco málo napíšu k těm fotkám, kterých se doufejme dočkáte co nejdřív.

Dilema. Dilema začíná s tím kam půjdu na školu. Strašně se mi líbí jedna škola, ale je soukromá což mi připadá zbytečné, takže se ještě rozhlížím po jiných, ale mě se jiné nějak nezamlouvají. Hlavně se nechci rozmýšlet na poslední chvíli. Přeci jenom to budu dělat dalších 40 let, tak ať mě to aspoň trochu baví a jde. Tak mi držte palce ať něco vykoumám.

Pac a pusu, Zúza
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama