13.10.2012

13. října 2012 v 18:09 | Zúza |  Diary
,,Save you? He didn´t"


Och ano .. konečne jsme se dočkali. To to trvalo, že? Asi po 160 dnech nový díl TVD a asi po 9 dnech jsem se vám konečně ozvala. Tentokrát to není výmluva tipu - Neměla jsem čas, ale tentokrát je to druhá varianta výmluvy - Neměla jsem o čem psát. A proto jsem se řídila pravidle: Když nemáš o čem psát, tak nepiš!

Žiju, žila jsem ... furt stejně. Následující týden mi akorát bude dělat radost překvapení z balíčků (miluji dostávání balíčků! Nebráním se žádnému, klidně mi můžete něco poslat ;D) Očekávám zelený kryt na šmoulu, tedy spíš to bude už rákosníček. Pak na (zatím) šmoulu fólie proti poškrábání a potom taška přes rameno. Ou jéé! Takže tak. Ještě bych si chtěla udělat radost nějakou novou knihou ovšem zatím mám toho v plánu přečíst víc než dost. Tudíž tento nákup přesouvám na neurčito až dočtu - povídky z jedné kapsy, 20 tis. mil pod mořem, obsluhoval jsem angl. krále a poslední díl GG girl. Všechno mi kazí povinn četba! Dejchej Zúzo, dejchej!

,,You will feed or die"

A škola? Ta naše furt stojí, ale já s tím zas tak veliký problém nemám. Tento rok (hlavně to nezakřiknout) mi až tak krkem neleze. Samozřejmě mě štve to vstávání .. koho ne? Ale potom když se tam dostanu a já se rozkoukám tak už do nějak jde.

,, And now has worl one more quaterback, bravo brother "

Taky se tak těšíte na Vánoce? I když jsem to poslední dobou nějak neprožívala, tak se tento rok neskutečně těším. Budu píct, zdobit stromeček, zapalovat svíčky a balit dárečky. Juchů! No a potom Silvestr a potom zase celý rok odznova. Až mi to připadá vtipný ..

Ovšem teď si užívám krásného podzimu, protože já ho miluji! Ty barvy všude a tak celkově ta atmosféra je moc hezká. Určitě vám sem dám někdy fotky, protože focení na podzim je to nejkrásnější ..
Lot of love, Zúza
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jo
Ne

Komentáře

1 THEthees | Web | 13. října 2012 v 23:19 | Reagovat

Tak to děkuju! potěší!!
Jinak na vánoce se těším taky, doufám že něco dostanu vůbec :D:D a TVD díl byl boží, i když, možná jsem od něj čekala víc :D ale fuk, hlavně že byl boží.

2 Dee & Nicoll | Web | 14. října 2012 v 15:07 | Reagovat

:D Však ani netušíš jak já jsem se vztekala :D Nejhorší ze všeho bylo, že jsem nemohla zlostí ani nic roztrhat, nebo rozházet, protože by se mi zbytek nehtů  zničil :D

3 El. | Web | 23. října 2012 v 20:01 | Reagovat

Já jsem nikdy neměla ráda pečení cukroví, ale musím říct, že poslední dobou se mi v kuchyni líbí. Vymýšlet nový jídla, experimentovat a učit se.
Takže na letošní Vánoce se i docela těším. Poslední dobou mám takovou tu nostalgii..ve smyslu Vánoc:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama