Červen 2012

Break

17. června 2012 v 21:28 | Zúza
Hrozně se vám omlouvám, ale do konče školního roku/do konce června blog pozastavuji. Opravdu nemám čas psát články ani dávat fotky a dokonce nemám ani nápady. Takže tak ... doufám, že o prázdninách se toho tu objeví víc než jen 5 článků za měsíc.

Omlouvám se a děkuju za pochopení
S láskou, Zúza

Music box 0.1

7. června 2012 v 7:00 | Zúza |  Hudba
Ahooooj bejcii !

Joup Music box 0.1 (děkuji Losíku za originální název!)

Nebuďte nějak šťastný, že jsem vymyslela něco hrozně originálního .. bohužel. Je to jen souhrn pár písniček, který poslouchám v nějakou dobu. Tak tady máte Box č.0.1 ;)

Pitbull - Back in time


Znáte, ne? Na to, že Pitbulla moc neposlouchám tak mě tadyta písnička naprosto uchvátila. Možná kvůli refrému z Hříšnýho tance. No nevim, ale prostě se mi líbí! :) A dokonce tal, že přemýšlím o návštěve kina na Muži v černém 3. No uvidim :)

Train - Drive by


Tak tuhle písničku jsem "objevila" ve snídani s novou. Nebo spíš jsem si jí připoměla a ve škole jí hned pustili a teď je to ve fázy kdy jí ještě neumim, takže mě ještě neomrzela ;D Ale určitě jí taky znáte ;)

Lil wayne ft. Bruno Mars - Mirror


Tak tuhle určitě znáte! Tu zná každej ... Joo Bruno to jistí. Nějak jsem si ho oblíbila a Lil taky není špatnej. A plus a plus dává dohromady skvělou písničku (joo logika ;D). Nevim co bych psala víc, prostě se jim tahle písnička povedla a u mě má (právě teď ... tenhle týden? :D) místo. Dokuď mě jako ostatní neomrzí (známe se, že?)

Kelly Clarkson - Stronger

Hoodně často jsem slyšela refrém, ale nějak jsem něřešila celou písničku. Do teď. Teď jsem si jí stáhla do founu a je dobrá! Ne snad? :)

Bruno Mars - Marry you

Dobře, tohle už je starší písnička, ale prostě Bruno je dobrej!

Hej bejbi, Aj think i vana mery jů ... !

A nejlepší je, že má dobrý slova na zapamatování, takže už si jí automaticky zpívám ikdyž jí slyšim ve sluchátkách a absoulutně ignoruju co poslouchám (chápete, že? :D).

S láskou vaše milovaná ZúzaMix - 6.6.2012

6. června 2012 v 20:19 | zúza |  Photos
Na nervy z toho fakt! Jo no ... to není moc dobrá uvítací věta. Takže: čáááu lidi! :)

Protože na článek nemám ani čas ani nápad tak vám sem házim pár fotek z posledních pár dní .. týdnů. Aby jste věděli jak žiju, jak vypadám a jak mám praštěný kamarády. Ale mám je ráda :) !

Když pominu to, že mě hrozí sem tam trojka. Fákt nevim kolik a jestli vůbec nějakou mít budu, ale dost mi hrozej a pochybuju, že si to vytáhnu. Tak se mám vcelku fáájn :) Zítra mě čeká s holkama dělat hostesku na vyřazení našich deváťáků (společenské oblečení, úsměv a nějaká originální věta, která vnutí jídlo rodičům) Jo bude to zajímavý, ale hlavně bude sranda. A taky to, že budu mít šaty. Však já se vám zejtra vyfotim, aby jste se mohli zasmát.!

... to budu muset přežít zítřejší zkoušení, testy a učitele!


Taky vás mám ráda! ;D