Březen 2012

Chce to změnu, radikální změnu!

29. března 2012 v 19:29 | Zúza
Ahój všichni :), jsem nesmírně ráda, že na můj blog stále chodíte, ikdyž na něj v poslední době dost kašlu. Za to se hrodně omlovám. Ale zase na druhou stranu jsem načerpala nějaký nápady na články, kteří jsou v rozepsaných a budu dělat desing, ikdyž je tenhle hezkej, krásnej, ale nechci bejt na někom závislá a jak píšu v názvu - chce to změnu. Budou tu videa, fotky a bude to absolutně autorskej blog. Minimální články o něčem. Určitě tu budou recenze na hudbu, nějaké věci a tak. Takže se na mě nezlobte, že tu ještě pár dni něco nebude, ale věřte, že na mé straně počítače se toho pro blog děje docala hodně. Doufám, že už od pondělka začnu s tímto blogem trochu jinak a nově! Držte mi palce a popřejte mi štěstí, protože to budu potřebovat. Ha, ha ...
S láskou, Zúza


Ladies party

17. března 2012 v 18:33 | Zúza |  Momentálně ...

Dnešek teprve začíná, ou jé ;D
Slibuju, že se ode mě něčeho dočkáte, ale dneska užívejte teplýho počasí :)
Vaše Zúza


Seriály (11.3)

11. března 2012 v 19:40 | Zúza |  Zúza
Proč zrovna 11.3 .. nebo spíš proč do názvu rvu datum? - Jednoduše proto, protože se mi seriály mění. Někteří přibívají a někteří upadávájí, protože mě třeba nudí. Ták a v poslední době ulítávám na dva - TVD (the vampiers diaries) a TSC (the secret circle). V češtině upíří deníky a tajemný kruh. Možná, že jste o nich slyšeli, dokonce je někteří z vás sledují. Já jsem prvně slyšela o TVD, ale nějak jsem neměla čas se pořádně shlédnout a asi před měsícem, možná víc jsem četla o TSC na který jsem se hned koukla a zaujalo mě to natolik, že nedočkavě čekám na novou epizodu. Někteřím z vás bude asi vadit, že seriály jsou v angličtině, ale třeba já mám radči seriál s titulkama než dabovanej. A hlavně, když jako první vidím originál, potom mi přijde dabing jako zesměšnění viz. Stmívání (aspoň podle mě). Tak a teď trochu o seriálu a fotky ;)

8.3.2012

8. března 2012 v 21:20 | Zúza |  Diary

Ahój bejci :)
vážně se omlouvám za mojí velikou neaktivitu v posledních pár dních, týdnech. Nebudu vám tu psát o tom jak mě během pracovních dní drtí škola a moje koníčky. A protože se konečně udělalo venku hezky, dobře dnešek zrovna propršel, ale tak třeba minulý víkend, tak jsem venku ;) Nevim jestli je to věkem a tou často oslovovanou "pubertou", ale jsem poslední dobou až podezřele hepy a díky bohu se mě tahle nálada drží i přes naštvaný učitele a každodení testy. Jop už je to tak. Jinak aby jste taky věděli (je to hrozně nutný!) už potřebuji 15.března, protože proč? Jak mnozí z vás vědí tak ten den budou nový díly TVD a TSC, když už jsem u toho chcete na nějaký seriál článek? Protože mě v poslední době vůbec nic nenapadá a jesli chcete tak mi napište nějaký otázky na videorozhovor tady. Už jich tam pár je, ale v poslední době jsem na to úplně zapomněla. No a taky vám tenhle týden tak hrozně utek? Mě děsivě rychle ... né že by mi to vadilo, že už bude pátek a víkend. Ani nemám žádný plány na this wík, hmmm. Ták pro dnešek vše, brzy dám vědět ;)

With love, vaše Zúza