Prosinec 2011

Polednice

31. prosince 2011 v 16:59 | Zúza |  Hudba
Ahoj :) Tak tady zase něco jinýho ...

Nelekejte se nebudu vás tu strašit s polednicí na Silvestra, ale dávám vám sem video, které je nahráváno na mém volitelném předmětu - Mediální seminář. No a příště Vám ukážu Šílený krevety (skupina) z které můžete na tomtu vidět Terku. Vlastně ... Matěj se tam nějak připletl a já to šla nahrát. Přála bych Vám naší dvouhodinovku vidět :D Tak dost povídání tady to máte :

Užijte si Silvestra ;)

28.12 (ještě) 2011

28. prosince 2011 v 21:31 | Zúza |  Diary
Prosím funguj, aspoň jeden článek!

Asi tak přemlouvám nebo spíš domlouvám našemu internetu, který se asi brzo proletí z okna. Samozřejmě, že jen v mé fantazii ..

Tak, Vánoce máme za sebou. Všimli jste si kolik "caviků" se nadělalo kvůli těm třem hodinám.? No abych Vánoce schrnula. Tento rok bych se bez nich obešla, ale zase jsem ráda za tu chvíli s rodinou pod stromečkem jak si rozbalují dárky co jsem jim koupila ;) Pro mě je vždy nejhezčí druhý den ráno. Vstanu pokoj voní kávovou svíčkou a když sejdu dolů tak to tam voní po stromečku a všude je ten vánoční papír ... ach ..

Silvestr? - Kruci, toto zase uteklo :D

No a s blogem mám velké plány, ale doufám, že se internet umoudří (bude fungovat tak jak má) nebo se umoudří rodiče (pořídí novej) a já budu blog moct rozjet. Ani ne za měsíc bude mít narozeniny, fíhá! A konečně by tu mělo být víc fotek, víc mě a né tématů. Videa, fotolíčení a podobně. Prostě tak jak to tu bylo před krachem :)

Show must go on!

Problém

23. prosince 2011 v 21:14 | Zúza |  Momentálně ...

... Bez Internetu, ale snad bude líp ...

Essence laky

10. prosince 2011 v 18:40 | zúza |  Kosmetika
Zase jsem si udělala radost a koupila jsem si dva laky. Tak proč nenapsat o této značce můj názor?

Essence

Značka, kterou zná každý. Můžeme u značky Essence najít od tužek na oči, stínů, řasenek po všemožné laky. Myslím, že dnes už mají všechny prodejny jako je DM, Rossman apod. oddělení této značky. Já například vlastním mnoho laků a černé tekuté linky na oči. Možná bych měla výhradu, že u některých laků trvá vcelku dlouho než zaschnou, ale mám spíš kladné zkušenosti.

Laky se mi líbí, že dělají malé (když ho náhodou rozlijeme není nám toho tolik líto), cena je taky super, ne? (30,-), barvy (veliká rozmanitost v odstínech a všemožných třiptkách a zvláštnostem ... taky máte hnědo-fialový lak? :D) a myslím, že by se toho ještě hodně našlo.

Tekuté linky, když pominu to, že jsem je měla týden a psaní na povrchu zmizelo (což mě vůbec nemrzí, protože to tam nepotřebuju) tak mi linky vydrží a i v těch 6 hodin ráno je s nimi docala jednoduchá práce.


Reklama? Asi to tak vypadá, ale spíš bych to nazvala recenze ;)

8. prosince 2011

8. prosince 2011 v 22:40 | zúza |  Diary
Ahojky moji lidé :) Co sem furt chodíte s doměnkou, že tu něco najdete ;))

Protože mě mrzí, že na blog absolutně kašlu tak se Vám hlásím živá a zdravá aspoň v podobě deníčku!

Poslední týden byl pro mě vcelku náročný - výlet do Pasova (čekejte článek ;)), svíčkárna, mikuláš, přednáška, ... no bylo toho docala hodně, ale kupodivu přežívám a zítra jsem si dala předsevzetí - žádnej noťas! O víkendu Vám sem něco hodím a přednastavím články :) Takže jsem tu v plný síle!

No a jak vy se máte? Já jsem zjistila, že začínám být na některých věcech absolutně závislá ona to závislost není, ale spíš to jsou věci, který se mi líbí, baví ... určitě to znáte ;) No a poslední dobou to je - rpg, fcb, metin, dobrý známky :D ... a protože převažuje ta elektronika, tak jsem se rozhodla udělat radikální řešení! Noťas půjde na stůl a já ho zapnu jen, když budu muset dělat referáty, úkoly a články na blog. Takže o víkendech! Ach ... jak já jsem krutá :D

Dobrou noc,
Zúza
+ písnička :))

Trochu více stará :))


P.S - Bez blogu to nejsem já!
... A mám foťák :D

Mám vás ráda ..

4. prosince 2011 v 6:00 | zúza |  Momentálně ...
Och .. je to tu zas ..

(ne)bojte, že bych s blogem skončila. Je to moje závislost na kterou jsem si přes půl roku nehorázně zvykla. Ale, (skoro vždy je nějaké ale) potřebuji více máknout na známkách, který momentálně sestoupili vcelku dolů tak jsem se rozhodla svůj noťas na chvíli odložit a začít se více věnovat sobě, škole (jako bych se jí teď nevěnovala dost!), přátelům a podobně ;) Nečekejte každodení články ... optřebuji dočerpat fantazii a nějak si zorganizovat život, abych si na všechno udělala místo včetně blogu.
Mám Vás ráda a děkuji za návštěvnost!
Zúza

-> Německo

3. prosince 2011 v 6:00 | zúza |  Diary
V 5 hodin ráno odjezd a příjezd kolem 22 hodiny!

Jsem šťastná za sobotní ráno strávené v autobuse na nepohodlné sedačce místo své teplé útulné postýlky. Ach ta ironie.

A teď k věci! Dnes jsem ... vlastně asi na půli cestě do Pasova na advent (článek je přednastavený). Nákupy, bláznoství, courání po městě a ták. I když se bojim, že zaspim tak se stejně těšim. Aspoň nebudu dřepět doma a čučet do zdi ... dobře o víkendech nečučim do zdi, ale jsem ráda, že se podívám po nějaký době za hranici Čech ;))

Užívejte dne a žijte pořád na plno ;)
Zúza

Krutá blogová realita?

1. prosince 2011 v 6:00 | zúza |  Články na téma:
Dnes si Vám trošku postěžuji na blogy ...

I když nevím kam dát hlavu ... jestli se učit zemák, připravit se na slohovku, procvičit si hraní na klavír atd. Tak jsem si udělala chvilku (z které se stala větší chvilka) abych se podívala co je nového na blog.cz. Ovšem! Když jsem viděla v článcích na TT název: "Hon na čarodějki" tak jsem si řekla aha ... tak asi překlep to se stane. No a otevřela jsem odkaz. Je to pro blogaře noční můra. Pozadí, které bije do očí, chyb jak máku (neřikám, že tady nejsou, ale tam to byl extrém) a k tématu týdne napsáno: To nikoho nezajímá. A autorka se vyjadřovala k tomu co dnes bude dělat a jak má ráda Vánoce.

Možná Vám to připadá jak pomlouvání. Nebudu sem dávat odkaz na onen blog. Ale jen chci říci, že z těch 830 000 blogů je bohužel více než polovina těchto nepochopitelných, růžovoučkých nebo taky třeba trošku solidních, ale psaných ve formě MucQ. Jak kruté, že? Čekám, že se do mě pustíte s argumenty. Klidně ... nebo se ani nenamáhejte! Toto je můj názor a pochybuji, že mi ho někdo vyvrátí.

Myslím, že zanedlouho blog.cz takovéto blogy tento servr ovládnou ...

Jaký je Váš názor?