Říjen 2011

29.10.2011

29. října 2011 v 15:49 | Zúza |  Diary
Sobota na krku a já se věnuji blogu, jak hezké že? No .. jsem celkem spokojená :) Odeslala jsem otázky na rozhovor takže doufám, že mi (neřeknu kdo :D) odepíše co nejdříve, aby se tu po dlouhé době nějaký rozhovor objevil a večer nebo zítra chci odeslat otázky na rozhovor někomu jinému, ale uvidíme ...

Videa budou, ale nevim kdy. Ovšem dočkáte se a taky chci rozjet můj kanál na youtube. No jo mám kreativní náladu :D

Ták a jak vůbec já žiju?
> Ehm, takže za chvilku půjdu za kamarádkou a půjdeme se psema a asi si sebou vezmu knížku Povídek malostranských z kterých musim mít 3 povídky zapsané ve ČD a nemám ani jednu (do konce řijna, super ne?). Nevim jak to mám napsat, protože to čtu, ale nějak nevim o čem to je. Stává se vám to taky? No celkově mě ta škola docala dávala/dává zabrat, ale nějak to musim přežít. Jinak sem teď (zase) začtená do GG, určitě doporučuji přečíst!

No ... užijte si víkend, běžte ven a dejte si klid od počítače ;)


Come back?

28. října 2011 v 6:00 | zúza
Ahojky !

Tak co myslíte měl by být come back tohoto blogu? Ono ani žádné pozastavení nebylo, ale mohli jste si všimnout, že tu je veliká má neaktivita a když už se sem tam nějaký článek objeví tak (přiznejme si to) stojí za prd.

Proto jsem se rozhodla, že to tu trochu oživim. Určitzě chci připravit nějaká videa, protože ty si myslím, že baví nejvíc, fotky, články, rozhovory a ták :)) Taky mám nějaké nové věci tak to Vám sem taky dám.

Ovšem! Nís neslibuju, protože v týdnu opravdu nic nestíhám, takže se budu snažit toho co nejvíce přednastavit, abych měla klid. Každý blogař/blogařka ví, že nejde s blogováním skončit a na blog myslíte během dne co by bylo dobrý atd. Ale nechci, aby mi blog zasahoval do učení, kamarádů, rodiny, ...

Takže,
mějte se hezky a těšte se na rozjezd blogu ;))
Pac a pusu

Co tu chceš?

21. října 2011 v 18:00 | Zúza |  Ostatní
Ahojky :)
protože jsem se dostala k tátovi na noťas, je pátek a já si všimla mé nečekaně vysoké návštěvnosti, tak bych Vám chtěla za prvné poděkovat, že sem chodíte a rovnou se omluvit, že sem nic nepřidávám, ale mám co dělat, protože přijdu v půl sedmý domů, referáty, učení na test a potřebuju si vydechnout. Takže tak ..

A hlavně jak jsem psala, tak bych se chtěla zeptat co by jste tu uvítali? Když už se teda dostanu na ten tátův noťas tak, abych vám sem aspoň něco napsala, a aby vás to bavilo ;) No budu ráda, když budete hlasovat v anketě a třeba i do komentáře přidáte svůj názor co vás tu baví nejvíc ;)

A co teď? Já nevim jak vy, ale já mizim za kamarádkou na kafe a na drby :) Miluju, když si můžu s někym popovídat :)
Užijte si víkend
Vaše Zúza

Žvejkačky - část 1

14. října 2011 v 9:00 | Zúza |  Články
Žvejkačky,
hodně populární věc pro všechny věkové kategorie, ale v této první části mám namysli, něco jako by závislost, která se týká (aspoň si myslím) našeho věku - 12/18. (Protože toho bude víc tak to dávám do celého článku)


Michael Jackson

12. října 2011 v 10:29 | Zúza |  Hudba
Michael Jackson aneb král Popu ..

Myslím si, že je nesmrtelný, jeho písničky se mi líbí některé víc a některé míň, ale byl to jednička a nikdo ho nemůže napodobit. Nenávidím všechny co například v čs hledá talent napodobuje MJ. On byl v tancování jedinečnej a nikdo nedokáže to udělat jako on.

Vždy jsem si myslela, že vypadá hrozně a písničky jsem ani nechtěla slyšet. Ovšem tento můj názor skončil dne kdy jsem byla se ségrou na filmu "This is it". Po skončení jsem myslela, že umřu nadšením. Kdyby se dostalo do světa to jeho vystoupení This is it tak by si všichni sedli na zadek. Byl jednička ..

Tady dvě mé nejoblíbenější písně:
Black or White


This is it


10.10.2011

10. října 2011 v 11:20 | Zúza |  Diary
(se školou v Zoo)

Dnes ani nevim co chci napsat, ale nechci, aby to tu bylo tak prázdný. Poslouchám starý vykopávky a zkoušim přednastavit pár článků, abych na blog nemusela nějak zvlášť myslet během učení. Ach to učení čeká mě naučit se nějakejch 70 věcí na slepou mapu Asie a čeština opakovací test. Takže si uvědomuju, že u blogu dnes moc času nevěnuju. Více v celém článku ..

Prstýnek - Chobotnička

7. října 2011 v 16:29 | Zúza |  Móda
Ták musim se Vám pochlubit mím novým přírustkem do šperků :)

Přezdívky

4. října 2011 v 13:00 | zúza |  Mini Ćlánky
Každý někdy měl a nebo má přezdívku možná, že i přezdívky. I já samozřejmě mám a nejsem na ní zas tolik pyšná to mi věřte. Protože přezdívku můžou být hezké, rostomilé, přihlouplé, (možná, že i sprosté) atd.

Ovšem co si myslím, že je hlavní pro přezdívku a často se to nedodržuje je, že si přezdívky nevymýšlíme sami. Prostě nejde abych si řekla a teď jsem Zuzulinka nebo já nevim co, ale třeba přezdívku Zúza mi vymyslela kamarádka když mi zakládala icq. Přece Zůza je obyčejný, ne? Tak tam dáme čárku a stejně asi jako mnoha Zuzanám se Zuza říká.

No a jaký já mám přezdívky?
- Zúza
- Zuzangelos

a teď se připravte, ale tohle je moje oficiální školní přezdívka:
Zúza hrůza čůza velká divná bůza lůza

Ale naštěstí mi říkají skráceně Zúzo :D A jak tato přezdívka vznikla?
- Vznikala asi rok a nemyslím si, že je to konec. A hlavně se to rýmuje, takže snad každej ze třídy na tuto přezdívku něco vymyslel a někteří jí i vymysleli :)

Foto: 3/9/2011

3. října 2011 v 16:50 | zúza |  Photos
Tak právě mám dobrou náladu tak Vám sem jdu dát pro dnešek fotky, který jsou vyfocený z posledních dvou týdnů. Nějak systematicky dávaný to není ..