Září 2011

28.září - volno?

28. září 2011 v 20:39 | zúza |  Diary
Ták a je to tady. Konec dne, kdy většina lidí měla volno, že? A já jako studentka jsem to volno měla a dokonce (jak už jsem psala) jsem měla volno i v úterý kdy nám dali řed. volno. Tak a tady je stručně jak já jsem to prožívala ;)Bez noťásku ..

26. září 2011 v 15:24 | zúza
Vidím, že moje návštěvnost klesá a já se ani nedivim. Vím, že tu nic nepřibývá, ale já se snažim nachytat nějaké dobré známky a hlavně mi odchází baterka od noťasu. Nebo spíš zase odešla. Takže budu muset chodit na velikej počítač, ale to se mi nelíbí :D Natož psát na něm články :D

Ovšem zítra máme řed. volno a ve středu je svátek, že? :) Takže další víkend, Yeah! No budu se snažit něco napsat, uvidíme. Když tak mi můžete dát otázky do video-rozhovoru (v levo v Contact) A jestli tam přibidou nějaké otázky tak zkusim něco natučit ať se zasmějete. Musim končit zbytky mojí baterky končí :) Takže snad brzy Banzáj :))


Polyvore 0.2

21. září 2011 v 7:00 | zúza |  Móda
Další moje dílo z Polyvoru. No doufám, že se lepším .. posuďte sami ;) Jinak jsem zjistila, že rubrika Móda
zaostává, tak sem přibide sem tam ty moje kousky z Polyvoru a můžete se těšit na nějaký ten můj Outfit :) Takže více v celém článku :)

Já a učit se? Pff ..

20. září 2011 v 20:50 | zúza |  Mini Ćlánky
Já a učit se? Pff ... - věta mého mládí na prvním stupni. Ovšem tam to bylo jiné než je teď na druhém v osmičce, kde potřebuju mít dobrej průměr, abych se dostala na nějakou dobrou školu, která mě bude aspoň trochu bavit.

Jo, na prvním stupni jsem se vůbec neučila.

1) Jsem to uměla ze školy (super věc ;)) Ale toho učení nebylo tolik a já si to zapamatovala
2) Jsem spoléhala na to co jsem se naučila ve škole (př. Dneska píšeme test z ČJ (moje odpověď) hmm .. (a spoléhala jsem se na sebe, že to napíšu dobře)

Na druhém stupni číslo 1 můžu absolutně vyškrtnout, protože neznám nikoho kdo by se neučil a měl jedničky, sem tam dvojku. To je nad mé síly ...
No a za 2 - to se mi někdy stává, ale tak, že mi někdo řekne o přestávce, že následující hodinu píšem. Tak to mi nic jiného nezbývvá, ale když Vim, že píšem tak se snažim si to aspoň pročíst.

No a proč to píšu? Vlastně tak trochu doufám, že si to přečte nějakej šesťák a uvědomí si, že má nachytat co nejlepší známky, protože věřte, že se Vám to bude hodit ;)

A jak jsem na tom já? Tak že jsem si oblíbila Facebook, protože aspoň tam si můžeme radit s úkolama apod. A zrovna teď (20:34) píšu v rychlosti tento článek, učim se zeměpis (3 stránky A4), dějepis (osobnosti českých dějin) a doufám, že mě zítra nevyzkouší z fyziky. A to je začátek roku ...

Polyvore 0.1

18. září 2011 v 7:00 | zúza |  Móda
Protože jsem viděla u mnoho blogařek jak tvoří v Polyvoru, tak se v tom i já zaučuji :) Vím, že to není ni moc, ale sou to začátky :D Takže berte ohled :) Více pod perexem ...

Každý je originál je jen na tobě jestli jím zůstaneš

17. září 2011 v 21:29 | zúza |  Témata týdne
Název podle mě dost výstižný. Proč asi? Myslím troufám si říct, že žádný člověk (nahý) není stejný jako další, ovšem nemyslím dvojčata apod. A je jen na tobě jestli půjdeš pod nůž jen kvůi tomu, aby jsis něco změnil/a.

Nahota - viděla jsem hodně článků na toto téma. Myslím, že je to spíš téma na názor autora/ky blogu. A ani já nebudu výjimkou…

Já jako celkem stydlivý člověk si myslím, že nahota je přirozená. Že to nejde k sobě? No já když to píšu tak mi to taky nejde do hlavy, ale je to tak.

Nevím, jak bych to napsala, protože někdy/vždy opravdu nejde vše napsat to co bych řekla. Ale i když si myslím, že je to samozřejmost být nahý, někteří lidé svoji nahotu berou jako samozřejmost a někteří i jako práci. A někteří jsou jako já - stydlivý a já bych se třeba nedokázala převléknout do plavek v šatně kde je mnoha dalších lidí. I kdyby jen dívek, prostě já Nevím, co bych dělala. Naštěstí mi nedělá problém, když se převlékám do sportovního oblečení a nemusim si svlékat spodní prádlo. Ovšem zase podle situace co bude kolem mě za lidi.

Jinak pamatujete si na (opravdu nevim před jakou dobou a kde) případ kdy muž chodil po svém domě nahý? Někdo ho nahlásil a obviněný muž z toho měl průšvih. No a co je na tom? Vždit byl ve svém domě a tam si může dělat co chce kdy chce no ne? Aspoň to je můj názor ...

*Omlouvám se za pravopisné chyby ..


Co vy si myslíte o nahotě?Recenze: Vražda za oponou (Muzikál)

16. září 2011 v 6:00 | Zúza |  Články
Protože jsem měla možnost být na předpremiéře na muzikále Vražda za oponou .. napíšu Vám lehce o čem to bylo a můj názor. Jinak myslím, že včera byla premiéra, takže se už můžete jít podívat.

Jak to bude s blogem dál?

11. září 2011 v 20:50 | zúza |  Videa
Konečně jsem se uráčila něco přidat .. je to video, kde můžete vidět mojí výřečnost o tomto blogu a mém životě. Je to absolutně neupravované, docala ve špatné kvalitě a myslim, že 2x jsem něco slyšela a zasekla jsem se ;D Tak tady to je:


(Kdyby to náhodou nešlo známe, že ;D)

Moje milovaná sestřička

7. září 2011 v 19:57 | zúza |  Témata týdne
Tak co si myslíte, jsem jednináček nebo mám sestru nebo bratra? :D Áno mám sestu. A troufnu si říct, že jí miluju. Jo přiznávám .. když jsem byla mladší nebylo to moc růžový, ale i když od sebe máme dost vysoký rozdíl tak si spolu už tak pět let rozumíme. Myslím, že každá jsme dostali trochu rozum a od mích 10 let si už rozumíme skvěle ;)

Jinak aby v tom bylo jasno se ségrou jsme od sebe 11 let a můžu vás ujistit, že bych jí za nic nedala a i když mě někdy .. štve tak stejně to sesterský pouto tam je ;)


Jaký si myslíte, že je nejlepší věkový rozdíl?

I need a doctor ... - mp3

3. září 2011 v 12:03 | zúza |  Články
Dnes Vám sem přidávám píseň I need a doctor lyrics Dr Dre ft Eminem and Skylar Grey

Snažila jsem se a máte tu i kousek textu. Je to přeložený pomocí mě, googlu a karaoke texty. Doufám, že se Vám to bude líbit a doufám, že nebudete kopírovat. Jinak k této písničce jsem přišla tak, když jsme jeli autobusem na nákupy a na fajnrádiu byla tato písnička. No a kamarádka jí dokázala najít ...


(je to hodně o příběhu, takže začnou zpívat asi od 2:45 ;))

Skylar Grey
I´m about to lose my mind.
You´ve been gone for so long.
I´m running out of time.

I need a doctor
Call me a doctor.

I need a doctor, doctor
To bring me back to life.

Eminem
I told the work, one day I
would pay it back.
Say it on tape and lay it,
record it, so that one day
I could play it back.

But I don´t even know if
I beleve it when I´m
saying that
Doubt startin´to creep
in, everyday it´s just so
grey and black
....

Překlad
Skylar Grey
Asi strácím rozum,
byl jsi pryč tak dlouho
a mám moc málo času.

Potřebuji doktora,
zavolejte doktora.

Potřebuji doktora,
co by mě přivedl zpátky k životu.

Eminem
řekl jsem světu, že to jednoho dne splatí
řeknu to, položím to na papír, nahraji to
abych si to jednoho dne znovu přehrát,

ale ani nevím jestli to mám nechat když to
říkám, začneš se drásat, každý den je tak šedý a černý

....

Baví tě psát? Chtěla by jsi se zapojit do projektu?

2. září 2011 v 18:49 | Zúza |  Ostatní
Mám nápad na projekt. Takže ... tady jsou dva nápady, ale spíše se přikláním k druhému bodu.

Baví tě psát? Chtěla by jsi se zapojit do projektu?
- Čti dále ..
1. Udělat blogový časopis
- jednalo by se o projekt, kde by se celý měsíc sestavoval časopis, který by byl potom dán na nějaký blog. Buď na můj a nebo na nějaký speciálně udělaný. Podle redaktorů by byl dlouhý a každý redaktor by měl i svojí rubriku (podle zájmu). Rubriky by byli např. - móda, rozhovory, článek k zamyšlení, .. Možná by se po čase zavedla i poradna, ovšem podle situace. No z každým redaktorem bych se domluvila přes email. Jen mám podmínku, že redaktorů musí být nejméně pět + já a jestli by měl někdo zájem kdo umí s grafikou tak by se grafik/grafička hodili.

2. Magazín
- myslím si, že by to bylo lepší než 1., ale potřebovala bych hodně redaktorů, protože by to chtělo, aby magazín byl aktivní a aby každý den přibil apoň jeden článek. Ovšem podmínky bych poslala na mail :) No je to první variantě dost podobné, ale myslím si, že magazín by byl celkově lepší. No jestli Vás zajímá větší info, tak mi stačí napsat na mail. No tak doufám, že se někdo zapojí. Vim, že je to dost práce, ale myslím si, že kdyby bylo víc lidí tak by se to zvládlo. Jinak na magazín by jste nemuseli vůbec dělat spesiální články .. stačí tam dát nějaké článek co napíšete na svůj blog, ovšem na aspoň nějaký úrovni a ne dvouřádkový. Snad chápete ;) A ještě jedno info - magazín by byl na blog.cz nebyla by to nějaká webovka.

Jestli máte na zájem se zapojit aspoň do jednoho projektu
- napiš na mail zhroudova@seznam.cz

Co napsat do mailu? :
Předmět: Projekt 1 nebo 2 (podle toho do jakého projektu se chcete zapojit)
Do zprávy: např. chtěla bych se zapojit do tvého projektu.

Jméno:
Blog:

A já Vám do 3 dnů odpovím. A napíšu Vám info.


Jak já prožívám 1.září?

1. září 2011 v 21:49 | zúza |  Články
Nemohla jsem si nevšimnout, že většina blogerů psala o 1.září aneb směr škola. Tak Vám tedy řeknu jak já první školní den po prázdninách prožívám já a jaký v roce 2011 byl ...