Srpen 2011

Diary - srpen 2011

31. srpna 2011 v 15:50 | zúza |  Diary
Takže, čím začnu? :D Možná, že Vás to bude nudit, ale tenhle diary bude rozdělen na dvě části - 1) Blog 2) Můj život (co se v srpnu stalo) Nebudu to dál protahovat, protože si myslím, že to nebude na půl stránky :)

NewS

30. srpna 2011 v 21:39
Myslim, že bych mohla říci, že přestanu plánovat :D Hlavně články na blog. Myslela jse, že to sem dám, ale ono to není zas tak jednoduchý, aby ten článek stál za něco :) Takže ty články čekejte v nejbližší době, ale přestávám zadávat přesný info :D Raději ;) Ale co vim jistě, tak zítra Vás čeká (poměrně) dlouhý Diary - Srpen 2011. Jinak už se těšim do postele a ke knížce, protože už toho mám za dnešek celkem dost. Celý dopoledne u kadeřnice, chvíli doma a potom dvouhodinová procházka s kamarádkou a se psema :)

Přemýšlej - má to cenu?

27. srpna 2011 v 16:09 | zúza |  Články
Když nad tím tak přemýšlím, tak je to první článek na tomto blogu v tématu - vztahy. Já ani nechci psát takové články, furm mi je 13 a je to docala nevhodný, abych Vám psala o vztazích. No nemyslíte? No, ale všechno bude jednou poprvé. Dost kecání a tady je takový vrývání do hlavy.

Články

27. srpna 2011 v 10:39 | Zúza
(s blogerkami a znám. osobnostmi)

(Články na určité téma od blogu.cz)

(Články, které nejdou pojmenovat článkami)

(Články, které se objevují i v magazínu pro který píši a článkyza který se nestydím)

(Aneb spíš když mě něco naštve a já se z toho potřebuju vypsat do článku)

(Tu, tu, tu, tuu ...)

(Když mi děláte radost s návštěvností)

(Kreslim vytvářim, peču, vařim)

(Girl´s world)

(fotka+citát)

(Zúza kuchtí)

(Zúza čte a poté píše ..)

Recenze na filmy
(na co se kouknout?)


Autorka

27. srpna 2011 v 10:38 | zúza

(Fotky mě, fotky mnou focené, ..)

(Můj život)

(Muzika, videa točena mnou, ...)

(Vařim, peču, kreslim, ..)

(Blik, cvak)

(Právě teď!)

27-31.8. - Plán článků

26. srpna 2011 v 21:32 | Zúza |  Ostatní
No nebudu se tady víc rozepisovat. Máte tady plán na poslední dny měsíce. Pochopte, že je to trochu strohý, ale teď nemám nějak náladu psát A4 články fotit fotky a já nevim co.

27.8 - Přemýšlej, jestli to má cenu ..
-
29.8 - Fotky z mích prázdninových "úlovků"
30.8 - I need a doctor - mp3
31.8 - Měsíční shrnující Diary

I don´t know what ... is it

25. srpna 2011 v 21:26 | zúza |  Témata týdne
Já ani nevim co k tomuhle napsat, hledala jsem i na googlu co to slovo znamená :D Dokonce i na wikipedii, ale prostě nic :D Takže .. I don´t know what is it! Jestli někdo aspoň trochu tuší co to je budu ráda když napíšete, protože mě samotnou by mě to zajímalo :D

26.8.2011 - Některým děkuji za vysvětlení. Jinak těmito třemi řádky jsem chtěla jen zeptat co to je.? A omlouvám se některým, že jsem Vás obtěžovala na hlavní stránce blogu.cz. Opravdu se nesnažim zvýšit si návštěvnost (sami z předchozích článků se můžete dozvědět, že si na ní v poslední době nestěžuji ;))

A tady máte moje poznatky co jsem se dozvěděla z komentářů/komentáře:

3 vm | Web | Včera v 22:02 | Reagovat
Autorce: Znamená to něco jako bezvýznamnost, resp. proces, při kterém někdo něčemu dává nulový význam (nulovou důležitost). Blbě se mi to vysvětluje, je to dost složitý. Ale tak, jak jsem to napsal, by to mělo být..

Netušim, jak vy, ale já jsem konečně zjistila co to je díky - vm.

Užívám zbytek prázdnin ;)

24. srpna 2011 v 13:30 | zúza |  Diary
Áno, ano .. užívám jak to jen jde :) Svoje body pomalu, ale jistě plnim a při tom si užívám. Dnes jedu s kamarádkou a její mamkou k nějakýmu vodnímu toku :) Sice nemám ráda takový vedra, ale u vody mi to nějak nevadí. K tomu sluchátka naladění nějaký rádio a knížka.

Jinak konečně se nám vyčistil bazén a máme tam skvělích 27°C. Takže se omlouvám, ale na blogu budu jen někdy ;) Chápejte, aspoň ten tzejden si chci užít! No, ale aby tu aspoň něco přibylo tak sem dám fotky všech věcí co jsem si koupila o prázdninách a závěrečným - Diary (to bude dloouhý) udělám čáru za prázdninami a zase školní rok. Vůbec nevim jak to budu stíhat, ale furt beru blog jako zábavou a ne poviností. Jsem hrozně ráda, když vidim, že komentujete (smysliplně) mé články, fotky apod. A tak se budu snažit, aby tu něco přibývalo i přes školní rok ;)

A jako další novinku - kamarádka si založila autorský blog. Tak jí budu držet palce, aby s tím vydržela. A jestli s tím vydrží tak Vám sem dám odkaz a menší článek. Ovšem až budu mít jistotu, že se na to nevykašle, jako já před nějakým rokem. Ták končím a jdem se čachtat ;)

Užívejte prázdnin a nesedte za ti m počítačem jako švestky , jsou prázdniny!

Máte smůlu :P

22. srpna 2011 v 13:54 | zúza |  Ostatní
Tak, já nevim co bych měla udělat, abych Vám konečně vysvětlila, že nemáte psát reklamy všeho druhu do komentářů! To nejste normální, že se mi budete spamovat blog větami: prosím hlásni mi tady apod. Já se tady snažim Vám psát nějaké smyluplné články, dávám sem fotky, dokomce jsem začala i točit videa (jo dělám to i pro sebe, ale hlavně pro Vás) a neříkám všichni, ale někteří z Vás začnou psát komentáře nad jakýma jsem se dříve rozčilovala. Takže moji milí zlatí, ti co mi napíší do jakéhokoliv článku reklamu, tak mažu a při opakování blokuju.

Jo a to že se omlouváte, ale nenašli jste tady reklami, tak je ani nenajdete, protože tohle je aspoň trochu solidní blog, kde je nebudu tolerovat !


Hodnocení od Mishe

22. srpna 2011 v 12:00 | zúza |  Móda
Áno .. nechala jsem si zhodnotit blog, proč? Protože jsem si ho nechala zhodnotit, když jsem s ním začínala a nedopadlo to nějak dobře (aspoň myslim) no a tak sem byla zvědavá jak to dopadne tentokrát :) No můžete se podívat sami a myslím, že to není vůbec špatné. Jinak zhodnotit jsem si nechala na této stránce- www.mishe.blog.cz
A tady je to zhodnocení:

Pre: Zúza
1. Prvý dojem » 10/10 » Hneď ako som sa pozrela na tvôj blog, zapáčil sa mi. Hlavne preto, lebo je deníčkovský! :)
2. Dessign » 10/10 » Dokonalý ♥ fialová a šedá dokonale ladia :)
3. Menu » 9/10 » Krásne popisky, ladia s dessom.. no, zase máš aj ty ako keby veľa rubrík! Stačili by aspoň 2 rozcestníky..
4. Aktivita » 10/10 » Dobrá, pridávaš skoro každý deň, inokedy si dáš pauzu (pozastavíš blog cca 3 dni nepridávaš) to robí predsa každý, čiže body ti strhať nemusím :)
5. Články » 10/10 » Vidím, že pridávaš videá, a to je suprové :) taktiež si prenadstavuješ články, to je tiež dobré. ..♥ aj oddeluješ články. :)
6. Návštevnosť » 10/10 » Dokonalá ! :)*
Gratulujem, získala si 49/50 bodov ♥ . Odporúčam tento blog pozrieť.. ;))

Roxy soutěž - jedinečná šance přihlásit se !

21. srpna 2011 v 18:45 | zúza |  Ostatní
Ano .. roxy (viz oblíbené stránky) startuje soutěž pokojíčků. Zdá se Vám to jako divná soutěž? Jste na omylu. Já která jsem už navštívila hodně blogu, tak tuto soutěž jsem nikde neviděla. Takže si dovoluju oznámit, že jde o jednu z nejoriginálnějších soutěžích na blog.cz.

A oco se vlastně jedná? - Musíš vyfotit nebo udělat video o svém pokoji, ale více se dozvíž na Roxy stránkách, které naleznete tady.

Ceny? - 1.místo = Článek u mě na blogu o autorce, reklama týden u mě na blogu, a jestli bude chtít tak Affs :)
2.místo = reklama u mě na blogu týden
3.místo = reklama 2 dny :)
Doufám, že budu mít tu čest být vaše soupeřka.

Čím zahnat nudu?

21. srpna 2011 v 15:37 | Zúza |  Články
.. Zase článek na nějaké téma (konečně?). Tentokrát jsem měla nápad udělat "inspirativní" článek. - Celý článek

Tenhle týden bude krutej

21. srpna 2011 v 6:00 | zúza |  Diary
Jsem tu zpět se svými žvásty :) To jste rádi, že? Jinak dnes Vás čeká ještě článek na téma - ? Nechcete se překvapit ;) Nic zajímavýho, spíš můje tipy. Uvidíte sami. - UPOZORNĚNÍ: tenhle článek není pro lidi, které nazajímá můj život !!

Foto: zahrada

19. srpna 2011 v 18:00 | zúza |  Photos
Tak jsem tu zase s fotkama :) Tyhle jsou focený cca před týdnem. S kamarádkou jsme si řekli: Chtělo by to nový fotky. Tak jsem jí chytla za slovo a tradá. Tady je výběr, zase .. nafotili jsme jich poměrně dost, ale dají se použít jen nějaké. No, sami posuďte jestli se nám povedli. Stačí kliknout na Celý článek.

Tnx you very much !

18. srpna 2011 v 13:42 | zúza |  Ostatní
Čágo :)
tenhle odstavec/článek bych chtěla věnovat Vám stálím návštěvníkům mého blogu :) Ani nevíte jakou mi děláte radost, když vidim na blog.cz, že můj blog navštívilo cca 40-50 lidí a nic nepřidávám. Z toho soudím, že takových 30 návštěvníků mám stálích .. Protože už jsem asi dva dny nic nepřidala a furt čísla nad 30. Opravdu moc děkuji. Vím, že to není kdo ví jak hodně, ale já jsem za ty čísla šťastná. Ani nechodim na ostatní blogy a nenechávám komentář, nepřidávám články a ani nic jinýho co by ovlivňovalo návštěvnost. Prostě - Děkuji Vám a slibuji (sliby chyby :D), že se budu snažit Vám sem aspoň ob den přidávat nějaký články nebo fotky.

A jako další si musim vylít srdce. Ne a ne mi jít z telefonu připojení do noťasu, takže musim počkat až táta přijede domů a snad zvládnu ty videa a fotky dát aspoň z jeho telefonu. Furt ho má lepší než já :D Jinak mám vyhlídnutý mobil - Nokia n97 mini gold. Máte s tímto telefonem nějakou zkušenost? Jestli ano byla bych ráda, kdyby jste se rozdělili :D Není to zrovna levná záležitost a teď potřebuju věco do školy, oblečení .. takže si musim počkat .. Ale už se nesmírně těšim až ho budu mít :) Doufám, že jsem si vybrala dobře. A budu moc konečně dělat fotky a videa (ségra si zase vzala foťák, tak jsem namydlená) .. Tyjo, jak tak koukám, tak já se rozepíšu i o takových to kravinách :D A teď takový souhr: Doufala jsem, že Vám sem dám ty fotky co jsem si koupila v Praze a vlastně se rozdělim o celým dnu, ale bohužel .. Takže nejspíš čekejte nějaký článek :)
Thank you very much and nice day!

Prague - tomorrow

15. srpna 2011 v 23:44 | Zúza |  Diary
Ahojky, poslušně se hlásím, že jsem zde ;)
Ale ne na dlouho .. jen jsem Vám chtěla zdělit/rozdlit se o mojí radost. Zítra jedem s kamarádkou (Míša) do Prahy a já mám zamířeno do drogérky pro nějaký laky (tajně doufám, že narazim na ten praskající .. prosím :)) Takže celý den po nákupech, mezi tím objed, nákupy a pak .. celý nadšený z úlovků (stalo se Vám, že jste si koupila třeba krásný triko, ale měla jste větší radost z laku na nehty za 30 kč? Jó to mě se stává často) Bohužel, nemůžu zas tak moc utrácet, protože by mi měla přijít medvědí mikina *jupí*, která byla sama od sebe levná, ale to poštovný .. - 180,-. To mě po.. drž. A hlavně ještě chceme na Čerňák a do Šťerbohol. Proč si vzpomenu na: Domove sladký domove? Asi proto, že do Šťerbohol jezdíme docala často - aneb -> hm, takko, humanik, daichman no prostě ty nejznámější a mě to i vyhovuje ;) Určitě bych se tu ještě rozepsala víc, ale jdu spát :)

Dobrou noc


Foto: Cesta do .. nikdo neví kam

13. srpna 2011 v 9:00 | zúza |  Photos
Hi guys ;)
tak vám tu sem házím nějaké fotky. Mám připravený ještě jeden článek s fotkama, ale to až někdy příště :) Teď sem Vám dám fotky z dávný procházky (ještě jsem tam měla předchozí vlasy). Vlastně, aby jste to tak trochu pochopili - s kamarádkou jsme se vydali cca před půl rokem objevovat co je za polem a naší vesnici :D No zkončili jsme docala blízko, ale prošli jsme to skrz na skrz :D Příjemná procházka ;) Teď ty fotky. Jo a Miju je přezdívka - jmenuje se Míša ;)
(Myslim, že by tato fotka byla skvělá jako obal knihy, ne? - Jinak moje botky)
(Autorka blogu v celé své kráse :))

(Když se na to tak dívám .. ten most nevypadá zrovna dvakrát stabylně :D)

(Ta větev mě tam vůbec neštve, ale aspoň je todobrej pokus ;))

(Aneb - Jdem po žlutý! a přeskakovali potok :D)

No .. fotek moc není, ale aspoň tady něco je :) Vybrala jsem asi si myslim, že ty nejrozumnější fotky, protože další jsou rozmazaný, nebo tam jsou stromy apod. (měla jsem fotící náladu - fotila jsem všechno :D)
Nice day

Manikúra - Modrá mochomůrka

11. srpna 2011 v 10:00 | zúza |  Kosmetika
Tak, konečně jsem se uráčila napsat nějaký článek. Teda jestli se tomu dá vůbec nazývat článek. Spíš jsem pro Vás připravila inspiraci na nehty ;) Stačí jen kliknout na - Celý článek.

Oh .. sorry all

8. srpna 2011 v 13:51 | Zúza
Oh ..opravdu se omlouvám všem, ale slibované články nebudou jen tak rychle, protože jsem teď neměla ani náladu a ani čas na nějaký smysluplný článek. No, ale .. dnes jsem věnovala čas na natáčení videí. Ano .. Zúza konečně natáčí :D Máte se na co těšit a omluvte mě za neaktivitu ;)

Blondýna!

5. srpna 2011 v 12:00 | zúza |  Photos
Tak a máme tu zase fotky … dnes Vám ukážu před a potom v mojí barvě vlasů. Stačí jen kliknout na Celý článek.