Červen 2011

Tabby 24x7

28. června 2011 v 15:20 | zúza |  Videa
Šestnáctiletá dívka z Kentucky, která je jedna z náctiletých, kteří probourali svět youtube. Jestli jste o ní ještě neslyšeli, tak být Vámi si hned otevřu Youtube.com a do vyhledavače zadám Tabby 24x7.

Nadpis - žádný

27. června 2011 v 22:46 | zúza
Hezký večer, tímto se Vám chci omluvit, ale blog pozastavuji na tenhle týden .. nejspíš se Vám ozvu během víkendu. Neberte to tak, že jsem líná psát články, ale věřte, nevěřte já na to nemám opravdu náladu. Což oto .. čas by byl, ale ta nálada je v háji. Nebudu se Vám tu vzpovídat, jen jsem Vám chtěla oznámit toto menší pozastavení.
Hezký večer a važte si lidí co máte kolem sebe ..
nikdy nevíte co se může stát.
Your Zúza

Prodloužený víkend jak má být

26. června 2011 v 14:58 | zúza |  Diary
Tak konečně jsem se dokopala k tomu, že Vám sem napíšu .. a jak tak koukám rubrika Diary je na tomtu blogu největší. A rozhodla jsem se, že tento článek "Diary" bude poslední na dlouhou dobu. Nevim jak na dlouho, ale nechci Vás tu furt prudit s tim co jsem dělala a pod. To už bych si mohla rovnou založit blog kde bych psala jen to ;)

Revoir

21. června 2011 v 16:53 | Zúza |  Diary
Tak "zase" odjíždim pryč. Tentokrát na třídeňák -> v pátek se znovu vracím. Ale to tu asi nebudu, protože máme přijet kolem sedmi večer. Co jsem koukala na net, tak by tam mohli být i počítače, takže bych se Vám MOŽNÁ ozvala. Jsem teda docala zvědavá jak do bude vypadat, ale v celku se těšim ;) Aspoň bude sranda.
Protože jsme dneska dělali techtle mechtle s učebnicemi tak jsme se celých šest hodin neučili a já jsem s T. pařila fotbálek a vždy jsem prohrála 10:9 .. no to naštve! :D Tak já se s Vámi loučím .. jdu balit. :))

Styly

19. června 2011 v 18:45 | zúza |  Móda
Emo, Scane, Barbie a pod. Co je pro Vás nejpřijatelnější? A hlavně mi neřikejte, že máte rádi svůj styl .. (mikina, džíny, culík). Spíš bych se chtěla zeptat do čeho by jste nejraději šli? Já osobně asi do Scene (Sín). Jestli někdo neví co to je.. což je možný, protože já jsem o tom četla až nedávno. Tak těď trochu o něm ..

Návštěvnost 0.1

19. června 2011 v 10:35 | zúza |  Ostatní
Znovu bych Vám chtěla moc poděkovat ;) Je to krásný pocit, když na tý obrazovce vidim docala velký číslo. Děkuji ;)


Weekend

17. června 2011 v 22:12 | zúza |  Diary
Hi everyone, finally weekend ... and blog had half past year!

Konečně! Dnes mě napadlo, že asi video-rozhovor dělat nebudu, protože Vám na otázky odpovědět můžu přes formspring a tak, aby tu bylo veseleji a aby tady nebylo všechno psaný tak jsem se rozhodla, že udělám video-líčení. A to budu dělat častěji. Více se dozvíte, až bude ten správný čas ;) Dofám, že v neděli bych to sem mohla dát, ale nechci předbíhat. Dále se 15 června odehrála událost .. blog oslavil půl roku a jako dárek (který budu dávat Vám) jsem "vymyslela", že udělám soutěž o ceny, který ještě nemám tak promyšlený, ale mám menší představu. Toť o blogu a teď se Vám musim pochlubit, že jsem školu zvládla, myslím si, že slušně. Měla bych mít na vysvědčení pět dvojek a měla jsem mít tři trojky. No ani nevíte jak jsem ráda, že to takhle dopadlo ;) Dnes, když jsem přišla ze školy nic zajímavého jsem nedělala, ale potom na večer (když už nepraží slunce) jsem vlezla do 24° bazénu. Ách .. krása :)) A teď to vypadá, že bude přinejmenším pršet. Co víc si přát? No a jako poslední informace v pondělí se učíme naposled v úterý už jdeme do školy "jen tak" a ve středu -> třídeňák. Docala se těšim, když neberu v potaz to, že tam pojedeme něco přes ti hodiny =/ Myslím si, že naše paní učitelka třídní zase nespustí foťák z rukou tak se tu možná objeví i nějaký fotky. No plány, plány, ale houby z toho. Nějak nemám čas na všechno :D Ale snad už teď bude klid :))(Jedna ještě ze začátku r. 2010)

Středa

15. června 2011 v 23:30 | zúza |  Diary
Po dnešku už nemůžu ani psát .. :) Dnešek jsem měla tak nabitý, že se mi tomu nechce ani věřit. Teď si zase vyleju srdce a vám to je nejsíš jedno, ale tak aspoň mě víc poznáte. Tak .. od rána. Jako "skoro" každou středu jsme psali testy, bohužel dnes závěrečný a mě dva ze tří rozhodovali o známce. Jeden jsem dala a druhý jsem posrala .. ! Po odpoledce jsem jela za Bábi s mamkou do nemocnice a potom pro kamarádku na večerní nákupy (snad by zítra byli fotky ;)) a vše jsem završila pohled na zapádání slunce s rodinkou a psíkem. Krása, ale řeknu Vám, že toho mám až po uši. Vlastně bych Vás mohla onformovat otom, že přesně za týden jedu se třídou na třídeňák. První den -> příjezd, 7 km do chatek plus prohlídka hradu Kost. Druhý den -> lezení po stěnách a lanech a druhý den ->odjezd. Podle plánu se domu dostanu cca v sedm večer. Jinak cesta nám bude trvat zase cca 3 h a 5 m. Super.. No mizim spát, abych se ráno probudila v což si nejsem vůbec jistá. Dobrou noc! Jo a viděli jste zatmění měsíce? Já vůbec, nějak se mi schoval ;))

Co vás čeká a nemine ;))

12. června 2011 v 20:45 | zúza
> Ták .. já jsem si docala hezky byla zaběhat se psíkem, stáhla jsem si "konečně" Rychle a zběsile 5 teď budu stahovat válku blogerek (na doporučení od Roxy).
> Odpoledne jsem se byla podívat za Babčou s mamkou a včera jsem byla s kamarádkou M. na dětským dnu. No bylo to lepší než sedět doma. Jinak jsem o víkendu nabrala trochu inspirace a mám nápady.
> Tak nejdřív. 15.6 bude blog slavit půl roku a to si pište, že něco vymyslim. Potom .. jak jsem listovala všemožnými čaopisi, tak jsem i tam dostala nějaký nápad ;) Ale to vám neřeknu, ale co Vám řeknu, nebo píš prozradim tak určitě udělám nějaký film s recenzí, novinky v kině a pod.
> Nevim co mě to chytlo, ale teď mám takový energie, že bych šla všechno dělat (myslím na blog). Ale není čas .. musím si udělat ještě něco do školy atd. Tak to je vše ;) Mějte se hezky .. možná zítra.!
> Jinak otázky do videodpovědi můžete psát, chystám se v nejbližší době uskutečnit :))


Foto: změny nálady ..

11. června 2011 v 20:00 | zúza |  Photos
Tak .. rozhodla jsem se že Vás umučím fotkami :)) Jinak budu ráda za Váš názor .. kladný i záporný. Zítra bych tu chtěla dát svého mazlika Buddyho. No uvidíme .. teď už ty fotky.

Me to you

11. června 2011 v 18:52 | zúza |  Moje umělecké střevo
V pátek .. jako vždy výtvarka a já jsem přemluvila p. učitelku, abych mohla kreslit co chci. No a protože mám od kamarádky penál s Me to you tak jsem taky jednoho nakreslila. Mě se to v tom počítači nelíbí už vůbec, protože jsem s tim byla spokojená na papíře tak na 60% .. nacož vyfocený na mobil a daný do počítače :D Ale proč bych to sem nedala, že jo? :DFacebook - blog na soc. síti

8. června 2011 v 21:01 | Zúza
Pro dnešek znovu Ahojky .. před chvílí jsem založila na Facebooku stránku tohoto blogu. Komu se to tu líbí tak můžete dát To se mi líbí . Nebo já nevim co to tam je ;) Hezký pozbytek večera :)) Officiální stránka blogu - http://www.facebook.com/pages/Zuza-nka/121139501302910?sk=wall

Ve škole dnem i nocí ..

8. června 2011 v 14:06 | Zúza
Docala přehnanej název .. samozřejmě já v noci ve škole nejsem. Díky bohu. Protoýe jsem na Základech podnikatelstí a tato hodina je poslední dobou docala volná a nějak nevim co dělat, tak jsem šla se aspoň na ten blog ohlásit. Už mě to docala zmáhá jít jednou od sedmi potom zase odpoledky. Asi brzo umřu (kecám). No počítám, že se Vám tu ještě dneska ozvu.. :) Doufám, že máte hezčí program mež já (sedět ještě přes hodinu ve škole) :)
Banzáj
Zúza

Show, nad kterou se posměšně směji

6. června 2011 v 15:21 | Zúza |  Mini Ćlánky
Koonec! Ano (podle mě konečně) zkončila česko-slovenská superstar. Abych pravdu řekla, tak jsem se na to včerejší finále musela koukat, abych se zasmála, jak taková show obírá lidi o peníze. Vemte si kolik musí mít peněz z těch sms(ek). Myslíte si, že z nějakých pár tisíc můžou dát jako výhru 2.5 mil. kč a zaplatit moderátory a pod. No .. já jsem se na to koukala jedním okem (věděla jsem od kamarádky kdo postoupil nebo jsem si zapla ss, abych poslouchala písničky) Jinak kdyby to byla (zase podle mě) normální pěvecká show, která za něco stojí tak by o výherci nerozhodovali diváci, ale porota, která by stála za to. V tomto ročníku si myslím, že to tam držel Habera. Sice neposlouchám jeho písničky, ale je vidět, že muzice rozumí. Docala bych tam i brala tu Zeťovou, ale co tam proboha dělal "Rytmus"? Jestli ste si všimli tak nikdy neřekl nic rozumnýho, čím by tím soutěžícím mohl pomoct. Jo .. pravda .. jednou řekl, že mu to v ref. trochu ujelo. Jinak říkal furt: Bylo to pěkný, umíš to i líp a pod. ... Nevim jaký je Váš názor, ale já si myslim tohle a omlouvám se všem i třeba fanouškům Rytmuse, jestli jsem se Vás dotkla ;)Zpátky do reality!

5. června 2011 v 18:09 | Zúza
Tak a jsem zase doma .. nebudu Vám popisovat celý tři dny, ale asi stačí říct, že to bylo skvělí :) S kamarádkou jsme zase šli nakupovat do Benešova a jsem/jsme nad míru spokojení ;) Nevim, jak to tu bude pře týden, ale pochybuji, že něco budu stíhat, protože ještě furt se snažim opravovat známky. Tak to je zatim vše :)

Goodbye!

2. června 2011 v 18:29 | Zúza
Nadpis vypovídá za vše :) Do neděle se tu nic nestane možná se tu zítra objeví fotky, které přednastavim, ale jinak zítra s kamarádkou odjíždim na chatu (Yeah). No to si myslím jako odůvodnění stačí ;) Jinak jsme poslední dva dny psali testy a myslim si, že to dopadne dobře (1/2) Zítra ještě píšeme z Aj, ale to nějak přežiju :D No a další dobrá zpráva a současně špatná (vás to asi nezajímá, ale já nevim jestli se radovat nebo ne) ve středu mi odpadla odpoledka, ale učitelka, jestli se můžu dostavit na Seminář z Aj v pondělí od sedmi .. Jááj .. asi umřu :D
Táák .. přežijte ještě pátek a užívejte víkend :)
Zúza