Květen 2011

Já peču O.1 - Tiramisa

30. května 2011 v 19:00 | Zúza |  Moje umělecké střevo

Protože jsem už před nějakou dobou dělala tiramusu a při tom jsem udělala tři fotky, tak jsem si řekla, že to sem taky dám ;) Tiramisa to není pravá, ale je to obyčejná z pomazánkového másla, ale mě připadá stejně dobrá :) Tak vám sem dávám i recept, jestli to budete chtít zkusit.

Rekordní návštěvnost!

30. května 2011 v 14:13 | zúza
Ahoj,
nejdříve by Vám chtěla velmi, ale velmi poděkovat za tak vysokou návštěvnost co tu včera byla .. 170 lidí. Jsem zvyklá na takových 30 jednou bylo asi 80 díky rozhovoru s Leonou Šenkovou, ale 170. Kdyby jste viděli můj výraz za tím nootem :) Ještě jednou děkuji ;) Nemyslím si, že na blog, který bude slavit 6 měsíců (to to letí ..) vůbec špatný a doufám, že to i nadále budu pokračovat ;) Jinak se tu ještě dnes objeví Já peču 0.1 .. těšte se ;)


Thank you very much
with big love .. your Zúza :)

Moje práce z AJ

29. května 2011 v 18:10 | Zúza |  Témata týdne
Protože jsem se na blogu zmínila o testu na téma budoucnost, který jsme psali na Angličtině a já jsem Vám tak nějak slíbila, že to časem sem dám na zasmátí, tak se mi téma Budoucnost docala hodilo.. Protože ten test nemám a kdybych Vám to sem vymýšelela jak to bylo a ještě to dávat do Aj, tak bych u toho počítače dřepěla celý den a ještě by tam bylo více chyb než když píšu česky ;) Tak proto to tu bude v češtině a nebude to úplně stejné jako ten test. Dalo by se to říct, že to je takový můj sen za deset let (ve 22 letech)

Zabíjim!

29. května 2011 v 17:55 | zúza
Takže! Tento blog není pro reklamy! Nechápu proč se snaží někteří z Vás ukazovat blog tím, že na cizí blog napíšete: Podívej se na můj blog, na mém blogu je tohle a pod. Jako .. nevim jak ostatní na to zareagují, ale já když tohle vidim na svém blogu a i na cizim tak se tam nepodívám, protože pochopim, že ten blog nemá na nic lepšího než lést na jiné blogy a tam se snažit o popularitu. No jinak Vám asi nepříde divný, když řeknu, že reklamy mažu! A ani na to tu nebude, žádné místo. Prostě ten kdo nechce číst moje "keci" a jen chce "propagovat" svůj blog, tak Vám řeknu Nashledanou!

28.5.2011

28. května 2011 v 21:44 | zúza |  Diary
Hi my lovely visitors,
už s tim Diary budu končit, slibuji ;) Už mám něco málo naplánovanýho (viz na konci článku) Ale prostě Vám chci ukázat, že ješě furt žiju. Ale nějak jsem nic nestihla napsat, protože jsem ve čtvrtek byla u kadeřnice :)) v pátek jsem byla ráda, že žiju po tom týdnu a dnes jsem byla na Staročeských májích (tradice naší vesnice, holky nad 14 let se vytancovávaj, ale protože mě je 12, tak jsem se tomu vyhla .. ono, já už jsem si pro srndu tancovala od 6, ale teď se mi opravdu nechtělo, tak jsem řekla, že tradici dodržim a ještě si 2 roky počkám :P) Tak jsem asi 5 hodin courala po vesnici s celým průvodem a mám toho docala dost. Nechápu kamarádku, která tam byla už asi od devíti a šli jsme domů asi po šestý ... Tak a tady ten plán článků:
29.5 - Téma týdne - Buoucnost
30.5 - Já peču 0.1 - Tiramisa
31.5 - Moje fotky
/1.6 - Outfit 0.1/
S Outfitem si nejsem jistá, ale doufám, že vše vyjde ;)
Dobrou noc!

Your Zúza


Nějak nic, ale nic nestíhám ..

24. května 2011 v 17:06 | Zúza |  Diary
Ahojky, nějak mě hltí čas. Vůbec nestíhám a když zrovna mám čas tak si užívám i třeba na zahradě (a jestli vy ne, tak vás lituju ;)) před chvílí jsem přijela ze školy a asi za 15 min už musim vyrazit na bus na Modernu. To přijedu v oůl osmý a to se ještě musim naučit fyziku a podívat se na matiku a angličtinu. Opravdu nevim jak to zvládnu, ale hrozně se těšim na čtvrtek, protože budu ostříhaná ;) (čekejte fotky) :D O těláku jsme dneska skákali do dálky (já nějaká 3m) a vbec mě to nebavilo .. potom jsem na to kašlala. No a potom jsme hráli přehazku (se dvouma míčema) miluju přehazku, ale dneska mě to vůbec nebavilo, protože v tom vedru... Jaký vy máte počasí? Myslela jsem, že jak přídu tak vlezu do bazénu, ale ještě není pořádně vyčištěnej a o nějakou vyrážku nestojim .. tak snad se do víkenu vyčistí ;) Doufám, že chápete, proč se tu nic novýho neobjeví .. i ty fotky na ten dess ještě pořádně nemám. Prostě nic nestáhám. Ten týden nemoci mě ještě dodělává, protože třeba v matice se toho naučili docala dost a to jsem to měla pochopit během jedný hodiny? O můj bože .. a to na konci hodiny pronesla: Tak by jsme si mohli už na to dát test ne? A zase další učitelka (kterou jsme měli druhou hodinu (nová)) No dáme si ve středu test na časy. Ještě, že mi ta aj moc nevadí.
No už musim jít, tak si užívejte krásnýho počasí a snad jste na tom líp ;)
with love
Zúza

20.5.2011

20. května 2011 v 22:58 | Zúza |  Diary
Zdravim všechny co zabloudí na můj blog ;)
tak jsem nakonec do školy nešla a od úterka jsem doma. V pondělí už chystám vyjít do školy a docala se obávám fyziky .. hned ve středu mě čeká test u kterýho si opravdu nejsem jistá jak ho zvládnu. No držte palce :D
Jináč .. v úterý jsem myslela, že umřu (to mi bylo fakt špatně) a potom už se to lepšilo den ode dne. A dneska už jen pokašlávám a pod. sem tam mě bolí hlava, ale v krku naštěstí už ne. To se mfakt ráda, protože jsem si připadala jak feťák, když jsem se dopovala každou hodinu práškama :D Potom mi udělala kamarádka rodost, protože mi přinesla studentskou (samozřejmně, že jsem kousek ujedla, ale zase sem se hlídala! Kvůli dietě ;)) a pučila mi Simsy 3. Což mě osvobodilo od nějaký nudy. Chtěla jsem něco dělat na blog, ale nějak jsem neměla hlavu na nic ..
No a potom plánuji tu udělat takový menší obchůdek, ale to se časem dozvíte ;) Jednalo by se o to, co vyrobim, že bych prodala. Například pletenej náramek a pod ;) To uvidíte. Doufám, že se to někomu bude líbit a i hodit :)
Přeji Dobrou noc!
Zúza

Dnešní prvňáci !

19. května 2011 v 21:06 | Zúza |  Mini Ćlánky
Nejdřív jsem chtěla napsat jako normální článek, ale rozmyslela jsem si to, protože nenapíšu na toto téma celou stránku :)) Tenhle "mini" článek už jsem chtěla napsat dávno, protože se mi nedávno stala docala srandovní podívaná (pro mě v tu chvíli docala divná podívaná) A řeknu vám, že jsem nevěděla co na to říct ;)
No představte si, že stojíte s kamarádkama frontu na oběd a vedle vás si nějaký malý chlapeček (typuju tak na první třídu) bere aktovku. A on byl tak roztomilej a já se pokusila o hezkej úsměv v tom smyslu: neboj, my nejsme zlý i když jsme o dost starší. A on se tak podíval a řekl: Co čumíš nebo nečum. Teď si přesně nepamatuju co to bylo, ale jsem si jistá, že to bylo jedno z toho :D No a kvůli týhle příhodě sem chtěla něco napsat ..

Já .. nebo aspoň my (co jsme se bavili ve škole) jsme byli jako prňáci úplně hotový z těch velkých dětí a partiček. A dnes? Dneska by nás v pohodě poslali někam. A nebo i když jsou hodní a milý bez problémů tak si doma zalezou k počítači. Já jsem aspoň místo počítače si kreslila a pod. A je mi jich docala líto, že vyrůstaj v eloktronický době, kdy máme ohebný mobily (:D) Jednou nám nějaká učitelka říkala, že se ptali v prvních třídách jestli ty děti vědí co je to Selka. A výsledek byl obohý. Hodně si jí představovali ve značkovym oblečení (ce sportovním)! A jen málo těch dětiček vědělo co to opravdu je. No a takhle bych mohla pokračovat dál a dál ..
Co vy si myslíte o dnešních prvňácích?


Ách jo ..

17. května 2011 v 8:32 | zúza |  Diary
Ahojky asi jste všichni buď ve škole nebo v práci, ale já jsem bohužel doma. Samozřejmě, že je to pohoda se neučit a nemít do tří, ale taky není dvakrát výhra bejt sama doma s bolavim krkem a hlavou. A protože sem nemohla spát tak teď vypadám jak smrtka (sem bílá i tak, ale teď ještě víc ..)
Takže sem si udělala velký čaj, který mi na ten krk aspoň trochu pomáhá a zapla jsem si snídani s novou. No a budu muset jít dělat něco do tý školy. U nás ve škole odcházejí dvě učitelky. Jedna na mateřskou (a já jí mám hrozně ráda, tak doufám, že jí uvidim než odejde) další uč. na tv už odešla a další uč. na češtinu odchází, protože u nás byla na záskok. Zrovna musej odejít dobrý učitelky .. A nejhorší je, že nevíme koho budeme mít.! Tak teď jsem si tu trochu vylila srdce ;) Tak se mějte a myslím si, že se tu ještě dneska něco objeví :)
Zúza

Rozhovor - Dominika Stará

15. května 2011 v 20:00 | Zúza |  Rozhovory
V soutěži česko-slovenská superstar si minulý rok obhájila skvělé třetí místo. Píšu tu o Dominice Staré, která byla ochotná se mnou udělat rozhovor a já jí za to děkuju.

Baf!!

14. května 2011 v 21:10 | zúza
Ten název mě jen tak napadl, takže to není nic zajímavýho, jen bych se Vám chtěla pochlubit, že už mi přišli odpovědi od Dominiky Starý, takže by se tu měl zítra objevit celý rozhovor, ale až zítra! :) Teď se mi to nechce dělat .. Snad chápete. Tak to a zítra musim nafotit nějaký fotky, abych mohla Dassy odeslat na dess. A nepochybuju, že se jí povede jako ten co mám teď. Dnešek jsem si docala užila, ale celý den to vypadalo, že bude pršet.. Co u Vás? :) No, nevim co bych sem mohla zajímavýho už psát takže jen přeji Dobrou noc :)
With love Zúza

Green

14. května 2011 v 18:54 | Zúza |  Móda

Dnešní barva - Zelená ;) Nevim co z toho budete mít, ale mám to v počítači asi týden tak proč to sem nedát? :)


Bezdíkov

13. května 2011 v 19:00 | Zúza |  Témata týdne
Moje město si myslim, že je až přehnaný název pro mojí "vesničku", která se nachází kousek od Prahy (kousek=30 min vlakem) Jestli se ptáte proč Bezdíkov, tak je odpověď jednoduchá. Myslím si, že to byl asi třetí díl Básníků (nevim jak se ten díl jmenuje), ale právě v naší malebné vesničce se točili a jmenovalo se to tu Bezdíkov, tak proto jsem vybrala tento název ;) Furt tu mluvim o vecničce, ale jak se k nám začali stěhovat nový občani tak už jsme Městys (smích). Pro představu tu máme hřbitov, kostel, zámek, 3 hospody, číňany, cukrárnu, kavárnu, školu(tam já nechodim), hasiče a já nevim co ještě ;)
Kolik obyvatel máme to opravdu netušim, ale myslim si, že tak nad sedmset .. teď nějaký fotky.
kliknutím zvětšítekliknutím zvětšítekliknutím zvětšíte

11.5.2011 - .. škola

11. května 2011 v 11:29 | zúza |  Diary
Ahoj, ahoj,
no .. právě jsem dopsala test z AJ na téma "budoucnost" a myslim, že naše p.uč se potrhá smíchy :D Možná, že Vám to sem někdy dám, ale to bych se asi hodně ztrapnila :)) Jinak dnes jsem ve škole dlouho, tak nevim jestli stihnu něco napsat. Uvidim, ale pochybuju. Hlavně nevim kde je foťák a do tý školy je toho moc. O zeměpisu jsem se dozvěděla, že když budu mít ze všech testů jedničku, tak možná dostanu dvojku a závěrečný test musim napsat na nejhůř na dvojku, pochybuju, že to zvládnu, ale aspoň to zkusim ;) No a tak dále a tak dále .. prostě na dvě věci a na blog absolutně kašlu. Jestli máte nápad na téma článku tak ho určitě ocenim, protože ani ty nápady nemám :D Tak .. už nevim co napsat a navíc je to hroznej pocit mít vedle sebe někoho, kterej si to může přečíst. No nemám to ráda.
Zúza

9.května.2011

9. května 2011 v 17:56 | zúza |  Diary
Ahojky ;)
tak se taky zase ozývám. Bohužel ještě furt není čas a když je tak jsem venku ať už třeba na zahradě, protože to sluníčko, který pálí do kůže, mi chybělo asi půl roku ;) No jedním slovem si to užívám, co vy? Sice teď už není takový počasí jako bylo odpoledne, ale za chvíli přijedou strejda s malou sestřeninkou :) Tak se na ně těšim. O víkendu jsem dostala externí paměť tak už stačí si udělat chvilku času a nastrkat tam blbosti co nepotřebuju mít v pc. Snad bude rychlejší :)) Tak se s Vámi loučím, užívejte teplýho počasí ! (:
With love Zúza

Nejlepší přítel člověka?

6. května 2011 v 20:25 | Zúza |  Články

Tak, nějak se mi nechtělo vymýšlet nějaký článek a tak jsem si myslela, že by se Vám mohl líbit tento článek, který jsem psala pro teen magazín. Doufám, že se Vám bude líbit ;)

4.4.2011

4. května 2011 v 20:09 | Zúza |  Diary
Ahoj-ky,
asi Vám dlužím omluvu, že tu nejsem, ale pochopte, že není čas. Mám plný práce se školou i zítra píšeme z češtiny a já to samozřejmě neumim! Zítra mám i piáno, co zase taky nemim .. a tak dále a tak dále ..
Takže milí zlatí, od teď nic neslibuju a zařekla jsem se, že se nebudu omlouvat a blog nebude aktivní natolik, že by se tu objevovali každý den články ;) Snad chápete, že i já nejsem všemohoucí a musim dělat i něco jiného než psát a psát a psát. A to že mi to trhá srdce, protože mě to baví, ale prostě není čas. Bohužel.
Jinak .. dnes slavím týden diety :) Doufám, že to nedržim nadarmo, ale že to bude na mě znát ;)
.. a abych měla i trochu pohybu jsem asi před hoďkou sebrala buddyho, bundu a tenisky a šlo se běhat. No, představte si běhat se psem. Hrozný :D Musí všechno očmuchat a když vidí, že vy běžíte tak se Vás snaží předhonit :D
Nepřeju to někomu, ale zase je to sranda. Jak tak koukám, budou dávat Comeback, tak se jdu učit a dívat.
Doufám, že týden uteče rychle a bude tu víkend :)
with love Zúza