Duben 2011

30.4.2011*Diary - Čarodějnice

30. dubna 2011 v 14:48 | Zúza |  Diary
Ahoj, ahoj,
dneska čarodějnice :) Beru koště a letim (ale až večer) na čarodky k nám do vesnice :)
Tak dnes tu nic nebude. Teď se s kamarádkou dívám na : V tom domě straší
Tak uvidíme co to bude. Doufám, že zítra sem dám aspoň líčení nebo desing nehty.
Myslela jsem, že napíšu článek na téma krev, ale nic mě nenapadá. Bohužel.
Tak si užijte čarodějnice ;)
Zúza

To co se mě líbí : 0.1

29. dubna 2011 v 15:50 | zúza |  Móda
Tak jsem se rozhodla, že sem zase dám nějakou "módu".
Napadlo mě, že bych Vám sem vždy dala nějakou ukázku z nějakého obchodu, nebo
zaměřenou na nějakou barvu a i třeba na dané roční období. Chtěla bych to sem dávat tak jednou za týden.
Uvidíme. Dnes jako první sem Vám dám nějaké kousky z obchodu H&M a takový "outfit" růžové
co jsem vyštrachala na netu. Určitě na blogu chystám i svoje outfity, ale to až někdy jindy ;)





27.4.2011*Diary

27. dubna 2011 v 18:05 | zúza |  Diary

Čááuky,
mám pár novinek. Už mi odpověděli na dotaz, jestli by se mnou udělali rozhovor D.Stará a M.Chodúr.
Jen stačí vymyslet nějaký otázky (jestli by jste mi chtěli pomoc tak stačí napsat ty otázky do komentářů a nebo na můj mail > zhroudova@seznam.cz ) Budu jedině ráda.
A teď taková pro Vás blbost. Rozhodla jsem se, že si dnes udělám "picí" den. Takový pročištění organismu. Zpočívá v tom, že nesmíte jíst, ale jen pít. A já to ještě vydržela ;)
A jako fotku Vám sem dám jednu Chorvatskou je vyfocena asi před 1,5 roku. Krásně tam bylo!
Zúza

Večer, zítra škola ..

25. dubna 2011 v 21:25 | Zúza
Tak jsem tu zas ..
vim, že bych měla jít si připravit věci do školy, ale mě se tam nechce. Vám snad jo?
Vim, bude sranda, ale vstávání a učení a hlavně píšeme zítra snad tři testy a o když jsem měla
u sebe učení (a snažla jsem se něco naučit) tak vim úplný hovno.
Ale, když jsme byli na chatě tak jsme jeli do Benešova do Okej-shopu a nakupovalo se :))
a taky že jsem nakoupila ;) To Vám sem taky budu muset ukázat :)
Tak už opravdu jdu od toho počítače jinak se ráno nevzbudim, když pudu spát o půlnoci.
Dobrou noc ! ♥
With love Zúza

Tak a zese tu budu prudit ;)

25. dubna 2011 v 16:44 | Zúza |  Diary
Ahoj, ahoj,
tak se zase hlásím, že už jsem přijela ( s pár modřinama :)) A zase to tu trochu ožije.
Jak jsem psala, že jsem poslala mail jestli by se mnou neudělali rozhovor (M.Chodúr, L.Bílá a D.Stará) atak mi ještě mi ani od nikoho email nepřišel. No nevim, nevim, ale určitě bych byla ráda, kdyby jste mi napsali i třeba do komentářů s kým by jste rozhovor chtěli a já se pokusím sehnat kontakt a domluvit se.
Ani nevíte jak bylo na chatě s kamarádkou M. fajn :) Prostě i když bydlíte na vesnici (my jsme prý městys) tak je to samí auto a podobně, ale na vesnici jako jsme byli my je prostě klid, žádnej stres no kdo nezažije nepochopí jak je to krásný.
Možná, že tu budou i nějaký fotky, ale to tak na 30 %. Potom by se tu měli objevit články s líčenim, tématem týdne, mojí kosmetikou a dál se uvidí ;)
A co vy? Jak jste si užili volna a doufám, že nejste moc seřezaný pomláskou, já jsem naštěstí přijela až odpoledne tak jsem tomu unikla :)
Zúza

Pryč .. daleko od civilizace ..

20. dubna 2011 v 21:53 | zúza |  Ostatní
Ahoj,
omlovám se *Affs*, že jsem je ještě nedala do oblíbených stránek, ale určitě napravím až budu mít čas.
Zítra ráno .. brzy ráno, jedu s kamarádkou směr > chata. Už se moc těšim!
Bohužel na blog se nedostanu a ani jsem žádný článek nenastavila. Takže tu nic nového nebude.
Před chvílí jsem odeslala dotaz jestli by se mnou udělali rozhovor : Dominika Stará, Martin Chodúr a Lucie Bílá. No, nevim jestli to výde, alee doufám, že ano ;)
Tak jdu si balit a potom se vyspat, abych ráno vstala.
V pondělí bych se měla vrátit, tak aspoň ten Diary napíšu :) a chtěla bych Vám poděkovat za návštěvnost, protože v pondělí tu bylo 78 lidí. Vim, že to není moc, ale mě to stačí a udělala mi to velkou radost.
Užijte si prázdniny!
With love Zúza

My Cosmetics - Hnědé stíny

19. dubna 2011 v 15:00 | Zúza |  Kosmetika
Zase moje kosmetika ..
dnes hnědé stíny. Tyto stíny, nevim kolik stáli ani odkud jsou. Protože jsem tyto stíny "zdědila" po své sestřičce :D
No, ale jsou skvělí. Mě připadají hnědé stíny nejlepší. Přirozené, né moc výrazné, takže pro mě nejlepší ;) Určitě se můžete těšit na nějaké líčení právě s hnědými stíny.
A druhé stíny jsou z Kanady takže opravdu nevim kolik stáli a od kud jsou, ale nejvíce používám bílou, hnědou a béžovou barvu. Ty ostatní nejsou moc vidět ...

Foto:



rozhovor - Leona Šenková

17. dubna 2011 v 6:00 | zúza |  Rozhovory
Je krásná, chytrá, milá .. a podle odpovědí na otázky dobrosrdčná. Ovšem až si přečtete rozhovor tak nepochybuji, že si uvědomíte, že to není žádná namyšlená hvězda ;) Kdo to je? Vzpomeňte si na minulý rok na česko slovenskou superstar a nepochybuji, že si vzpomenete. Leona Šenková sice nevyhrála první místo, ale i tak je úspěšná, má mnoho fanoušků, desku, .. A já doufám, že se jí bude i na dále vést tak dobře. No, nebudu Vás napínat svými pocity a přání.
Doufám, že se Vám rozhovor bude líbit :)

1. Jak ses do superstar dostala a změnilo ti to hodně život?
Tak já jsem se do superstar přihlásila sama od sebe a hned jak jsem viděla ukázku v TV jsem neváhala do toho jít. Superstar jsem si chtěla projít už ve svých dvanácti letech,když byla úplně první řada,ale bohužel můj věk mi to neumožnil.A jinak jsem se tam dostala určitě za pomoci poroty ;). Superstar mi život změnila. Nemohu říct,že je to změna zase veliká,ale není ani malá. Koncertovala jsem prakticky od malinka,ale díky této soutěži mám přec koncertů víc,více nabídek na různé desky,charitativní akce pro děti atd,atd……

2. Máš dobré vzpomínky anebo jsi ráda, že už je to za tebou?
Určitě každý,kdo touto soutěží projde,nakonec odejde s krásnou vzpomínkou. Teda já to tak cítila a cítím i po dvou letech. Určitě bych našla spousty věcí,které se mi absolutně nelíbí,ale přetrvávají a budou přetrvávat i nadále,dokavaď Superstar bude. Ovšem na to krásné vzpomínám dodnes. Takže je to tak půl na půl.

3. Mrzí tě, že jsi nevyhrála první místo anebo jsi měla svého favorita?
Svoji výhru jsem brala tak,že jsem se dostala na poprvé do nejlepší pěvecké dvanáctky. To bylo mým cílem a také se mi splnil. To,že jsem nevyhrála mi stále nevadí a ani vadit nebude. Však nezáleží na tom,kdo to vyhrál,ale jak se udrží do budoucna a jak pojede po zbytek svého pěvecké života. Svého favorita jsem měla.Říkala jsem si,že pokud to tedy nebudu já,tak ať to aspon tedy vyhraje rocker a to Šmajda Miro.

4. Byla mezi vámi (soutěžícími) rivalita?
To nedokážu říct,já jsem se ukrývala ve svém černém pokojíčku a jela sama za sebe!

5. Co ti soutěž přinesla?
Tak jak už jsem již říkala,mám svoji solovou desku,první videoklip,navštěvuji různé TV relace-Očko,Markízu,Snídani s Novou….,mám o dost více koncertů,mám více fanoušků nežli před tím….Prostě konečně dělám to, co jsem si vždy přála :)

6. Od jaké doby jsi začala využívat tvůj hlas?
Už v bříšku jsem si zpívala s maminkou :)
Jinak pořádně od šesti let jsem navštěvovala ZUŠ Přelouč hru na akordeon a solový zpěv.

7. Ty už jsi měla skupinu i ve svém "dětství", že ano? A vzpomínáš na toto období ráda?
Ano. Já jsem ve svých třinácti dostala nápad založit si rockovou kapelu. Ovšem tenkrát mi učitel z mé základní školy nabídnul kluky z Chvaletic,že už jsou rozjetí,mají svoji vlastní tvorbu a shánějí vokalistu. No já jsem rozhodně neváhala a s kapelou Komat jsem zpívala 5 let s tím,že jsem s nima vydala i svou první desku s názvem PROKLETÍ,to mi bylo ale už patnáct let J.
Na to období s Komatem vzpomínám velice ráda,díky klukům,kteří byli o patnáct let starší než já jsem už jako malá začala vnímat realitu :D. A nebyla jsem takovou tou malou,směšnou nánou co nic neví. Také jsem s klukama zažívala děsnou legraci,které nikdy není dost J.
S touto kapelou už od tohoto rocku nehraju,ale kamarády jsme zůstali napořád,což je úžasné!

8. Jaký je tvůj sen?
Zpívat už konečně celý život a nic jiného nedělat :D ;).

9. Kdybys měla možnost změnit cokoliv v dnešní době. Co by to bylo?
Tak určitě bych si na chvíli sedla k politikům a změnila různá pravidla pro občany ČR. Více finančně vypomoct rodinám,svobodným matkám s dětmi ,studentům. Zvýšit peníze dělníkům,protože dnes je vše drahé. Více se zabývat lidma,co státu dluží peníze a také spravedlnost,ta je důležitá a bohužel zde není. Jak zpívala Marta Kubišová-Zloba,závist,zášť,ty ať pominou.

10. Máš nějaký vzor?
Lidé mě často přirovnávají k Tarje,což je bývala zpěvačka z Nightwish,ale mým vzorem jsou dvě zpěvačky a to německá rockerka Doro Pesch a z Čech Lucka Bílá s Arakainem ;).

11. Jak by ses povahově popsala?
Tak ráda bych začala kladně J. Myslím si,že nejsem lakomá,ráda se podělím o vše co mám,dále jsem přátelská,společenská,upovídaná,ráda uklízím a vařím,spolehlivá. A když se mám zhodnotit z té špatné stránky,tak díky tomu,že jsem ve znamení berana,jsem tvrdohlavá,nechám si sice poradit,ale danou věc si udělám podle svého a jsem velmi cholerická,každá nepříjemná věc,někdy i maličkost ze mě udělá sopku co brzy vybouchne.Ale říká se,že berani mají svoje cíle,za kterými si za každou cenu jdou,což je u mě taktéž pravda.

12. Máš problémy s bulvárem a podobně? Jak to popřípadě řešíš?
Myslím si,že mezi s sebou problémy nemáme,jen mě stále zaráží jak u každého řeší postavu. Jednou si přečtu z té lezou kosti a ta druhá by měla hubnout. To si pak člověk nemá co vybrat.Jinak s nima nemám co řešit,oni si stejně vždy napíšou co chtějí a mé argumenty je zajímat nebudou. Tak už to chodí. A je potřeba si nedělat z toho vrásky,spíše se pousmát a ukázat,že jsme lepší.

13. Chtěla bys ještě něčeho dosáhnout? Popřípadě čeho?
Jaj :) Ještě jeden cíl by byl. Díky Superstar jsem zameškala mnoho hodin ve škole. A jelikož já studuji střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi obor předškolní a mimoškolní pedagogika,což je velmi těžká škola,tak už bych ji ráda dodělala,měla jistotu,klid a už bych před s sebou netáhla ten těžký balvan,který mě ničí,měla své jisté a při zpěvu na menší úvazek učila ty malé dětičky :)

14. Plánuješ nějaký koncert v nejbližší době? Nebo na co se mají tví fanoušci těšit?
Koncerty a jiné akce určitě mám,jak s kapelou nebo sama,ale to vše kdybych tu měla rozepsat,tak se upíši k smrti,proto fanoušky jak české tak slovenské velmi ráda odkážu na mé webové stránky www.leonasenkova.com ,kde se mohou v aktualitách mrknout,co mají nejblíž u svého domečku. Těšit se mohou především na září 2011,kdy bychom měli společně rozjet Česko-Slovenské Tour 2011 jako poctu J.Schelingerovi,ovšem nedávno vyšlo CD,tak nás mohou fanoušci podpořit a zakoupit tuto desku,kde zpívám já,Brichta,Janů,Křížek,Kolář atd……

15. Dělá to velký problém spojit zpěv se školou?
A pro mě celkem a bohužel ano. Jak už jsem říkala,škola co studuji nepatří zrovna mezi lehké školy,je potřeba se jí věnovat pravidelně,jinak je pak studium těžké,já studuji tedy individuálně,už nesedím v lavici každý den,ale i tak to má nevýhodu v tom,že si ze školy nic neodnesu a plácám se v tom sama doma.

16. Tak a poslední .. Na jakou písničku máš nejlepší vzpomínku?
Nejlepší vzpomínku mám z písně Lásko voníš deštěm od M.Rottrové. V jednom článku,který dělala Maruška o mě napsala,že jsem ji zazpívala jako Freddy Mercury,což mě velice dojalo a také si myslím,že i na národ jsem s ní velice dobře zapůsobila,protože mi poslaly hlasy a já se díky tomu dostala před dvěma roky do finále.



16.4.2011*Diary

16. dubna 2011 v 19:12 | zúza |  Diary
Hello :)
tak konec soboty .. dneska to u mě nebylo nějak zajímaví a pro blog to samí ;)
No, nějak jsem si užívala tý svobody. Ale zase taky byli nějaký povinosti a jsou.
Musim přečíst Malýho prince a naučit se fyziku (zase). No, ale teď na to kašlu a
jdu si zaběhat, nebo spíš se projít a sem tam běhat ;) Takže Ahoj :)
A zítra se můžete těšit na rozhovor s Leonou Šenkovou, jste zvědaví?
Zúza

Foto: na vteřinu modelka

16. dubna 2011 v 6:00 | Zúza |  Photos
Tak .. konečně se mi to podařilo sem dát. Doufám, že jste si od toho neslibovali hory doli. Nejsem fotomodelka.
Ale tak co .. z nudy ;)














Budu ráda, když budete hodnotit ;)
P.s - .. už jiná nebudu

.. Sorry !

15. dubna 2011 v 20:29 | Zúza |  Ostatní
Ahoj,
promiňte, ale prostě všechno se sesypalo a na blog nemá vůbec čas a nervy!
Ale určitě se tu ty slibované články objeví, ovšem nevim kdy. Jak jste si mohli všimnout
tak blog.cz hrozně blbne a tenhle článek píšu už po druhý. No .. snad už to bude Ok ;)
A ještě bych Vás chtěla požádat ... Když napíšete komentář tak k tématu. Pěnim, když mi napíšete .. no však snad chápete ;) Užijte si pátek.
Zúza

My Cosmetics - Tužky na oči

13. dubna 2011 v 15:00 | zúza |  Kosmetika
Další článek na téma My cosmetics a tentokrát černé tužky na oči. Jedna normální a druhá tekutá. S tekutou jsem se ještě nenaučila úplně pracovat, ale jde to. Obě tužky (aspoň mě) vydrží na očích 6-8 h.
Cena: cca. 80,-
Foto:


12.4.2011*Diary

12. dubna 2011 v 21:30 | zúza |  Diary
Čauves,
omlouvám se, ale dneska ten článek s fotkama opravdu nebude. Musim změnit formát a to se mi teď nechce ..
Ještě se musim podívat na fyziku. Docala by mi bodla jednička, ale pochybuju.
Jinak jsem se rozhodla, že si nechám obarvit hlavu na ledovou blond =P Řekla bych, že je to lepší než platinová.
Ale uvidim. No doufám, že mi to už nikdo nevymluví :)
A jsem hrozně unavená..
Takže Bay, bay !


A zase, a zase a ? zase ..

11. dubna 2011 v 14:49 | zúza |  Diary

Ahoj,
jak vypovídá nadpis článku, tak zase a zase, a zase diary. Prostě není čas na nějaký článek. O víkendu jsem se vydala s kamarádkou fotit. Tak tu budou mé "umělecké" fotky :D
Ovšem musim nejdříve udělat menší úpravu jako změna velikosti a pod.
Jak jsem psala o těch náušnicích v minulém článku tak už nějaký jsou na cestě ;) Jo, miluju obchody na internetu, ale moc jim nevěřim, že to dovezou v pořádku. Potom mi už přišli odpovědi od Leony Šenkový na ten rozhovor. To se musí taky dát do nějakýho článku, potom ve škole .. Rozhodla jsem se, že se budu pořádně učit! No, ale nevěřim si.
Ještě jsem o víkendu dělala kamarádce nehty a líčení, protože máme dohodu, že já jí udělám každý víkend nehty a namaluju jí za to, že jí budu moc při tom fotit, abych to mohla dát na blog (ovšem teď to má ona na mobilu.. )
Za chvíli se půjdu podívat co dávají v tv a pudu se podívat na Fyziku (Jestli Vás něco zajímá tak se mě můžete zastihnout na Formspringu a nebo mi napsat mail. Budu ráda, když budete posílat nějaké návrhy na téma článku)
Jak zajímavý plán dne. Možná, teda doufám, že stihnu udělat aspoň jeden článek :) No popřejte mi hodně štěstí :)
Tady je menší plán co Vás čeká: - Úterý : Já modelkou
- Středa: Moje kosmetika - tužka na oči
- Čtvrtek: Téma týdne - Barvy
- Pátek: Dotted nail
- Pátek: Já peču - banánová buchta ;)
- Sobota: Líčení k nehtům
- Neděle: Rozhovor s Leonou Šenkovou
Jinak mezi tím i Diary.
Na co se těšíte nejvíce? :)


Tak nějak vše ..

9. dubna 2011 v 20:02 | Zúza |  Ostatní
Ahojky, tak před chvílí jsem se vrátila z procházky s kamarádkami. No řeknu Vám, že mi je velká zima, protože jsem se vydala jen v mikině, ale jinak jsem krásně vyvětraná :) Miluju ten pocit ..
Nejdříve jsme se vydali fotit, takže tu někdy budou i fotky z procházky po vesnici. A jinak jsem před chvílí byla na fb a v reklamách jsem měla obrázek naušnic a nedalo mi to se podívat. O proti jiným obchodům je to docala levný (odkaz > http://wayfarer.cz/index.php?skupina_id=69 ) Tyto doufám, že někdy budu mít ;)

Earrings ScissorsEarrings YesNoEarrings Elephant MixEarrings FEETEarrings Ladybirds MulticolorEarrings StrawberryEarrings LipsEarrings SmileEarrings LadybirdEarrings Glasses SmileEarrings Apples

8.4.2011*Diary

8. dubna 2011 v 19:32 | zúza |  Diary
Hello my visitors,
tak jak si žijete? V mém světě je všechno moc uspěchaný ..
A ani já nestíhám. Ve škole na dvě věci. Dostala jsem 5 z přirodopisu,
4 a 3 z fyziky no nejsem na to zrovna zvyklá, ale zase jsem ráda,
že už je trochu teplo. Skoro každý den jsem byla venku :)
Miluju, když nemusim mít čepici, šálu atd. , ale stačí mi mikina.
Jinak dnes jsem docala unavená, ale určitě se chci dneska podívat
na x-mena 2 a zítra by tu měli přibít nějaký článek. Asi kosmetika líčení 3.
No, užívejte sluníčka !
Zúza

6.4.2011*Diary

6. dubna 2011 v 17:56 | Zúza |  Diary


Učení ..
No tak, minulý týden jak jsem chyběla (kvůli zubaři) a včera jak jsem chyběla tak se mi fyzika a docala i matematika nahrnula. No super.. dnes test, zítra test, příští středu test .. , ale nejhorší je že vůbec nevim z čeho. Supér ..
Dnes jsem měla do půl čtvrtý a skoro mi ujel autobus. No trapas, že jsem si potom řikala, kdyby mě někdy viděl tak se musel potrhat smíchy =D No, je to se mnou těžký ..
Tak jsem přišla domů, hodila jsem sprchu, dávám si kafčo s Croissanem a jdu na to učení. Jak já si závidim ;)

My Cosmetics - Řasenka

6. dubna 2011 v 15:00 | zúza |  Kosmetika
* Tak jsem se rozhodla, že udělám nějaký "článek" (teda jestli se tomu dá říkat článek),
který jsem už chtěla podniknotu už dávno. Mohli jste si toho všimnout v menu Preparing these articles.
Tak a první vám ukážu Řasenku Volume million lashes.
Je sice docala drahá, ale opravdu skvělá a nepochybuju, že by se nikomu nelíbila ;)
Cena: od 350,-

Foto:


wanna be aff?

5. dubna 2011 v 21:23 | Zúza |  Ostatní
Tak jsem se po dlouhém rozmýšlení rozhodla udělat takový článek a pod něj piště kdo by chtěl být affs, protože už jsem dostala pár krát návrhy. Nejsem toho moc fanoušek. Spíš jsem si dávala do menu oblíbené stránky a začala jsem tam dávat i ty affs. No tak kdo by se chtěl stát mím "aff" tak napište do komentářů: přezdívku, blog. To bych řekla, že stačí. Potom se Vám na Váš blog ozvu ;)



Já vs PhotoFiltre

5. dubna 2011 v 20:14 | Zúza |  Moje umělecké střevo
Zase ten PF ..
tak mi to nedalo a zase jsem si pohrávala s photofiltrem. No, nejsem grafička ..
tak na to berte ohled. Téme zase blog, ale chtěla bych zkusit i něco jiného.
No časem .. Určitě budu ráda, když řeknete svůj názor. Můj názor je, že jsou i hezčí, ale
dám to sem ! :) Ještě jsem měla jeden (ten se mi líbil nejvíc), ale nějak se mi to špatně uložilo .. =/