Souhlasim (!) Ale jen ..

27. března 2011 v 20:26 | zúza |  Témata týdne
Každý má jiný názor na Trest smrti a já si myslím, když dotyčný připravý o život někoho jiného (neviného) tak bych byla jedna z lidí co by souhlasili i s jeho smrtí. Myslím, že v páte nebo šesté třídě jsme si řikali o zákoníku "Oko za oko, zub za zub". A právě při psaní tohoto článku jsem si vzpomněla na něj. (Snad každý pochopil co vyjadřuje)
A já s ním naprosto souhlasim. Vemte si případ Aničky? On jí udělal kdo ví co .. a sám se zabil? Ona chudák trpěla a on co? Je to jen jeden z případů co se stal, ale takových příběhů ze života je spousta.
V dnešní době se ve vězení mají jak "prase v žitě". Mají tam televizi, kuchyň, luxusní záchod a pod. Nedávno jsem viděla v televizi jejich pokoje a řeknu Vám nedivím se, že nějací bezdomovci dělají nějaký čin, aby se dostali do vězení.
Když se řekne trest smrti tak skoro každému se vybaví elektrické křeslo. Nevim, ale myslím si, že dnes se to už nepoužívá a ani na to názor nemám. Nedokážu říct natož napsat jestli si je to dobré nebo špatné, ale jedno dokážu napsat. Musí to být hrozná smrt.

Teď trochu od tématu ..
Co říkáte na injekci, která Vás zabije? Vemte si, že ležíte v nemocnici a čekáte než umřete.
Hodiny odtikávají každou sekundu, blízcí za Vámi chodí s zarudlími oči od pláče, ale před Vámi nepláčou, aby jste se nebáli. Ale stejně žijete v obavách, že usnete a už se neprobudíte. Celodenně do Vás doktoři a sestřičky dávají injekce prášky, ale stejně vědí, že už to dlouho takhle nebudou za Vámi nosit. Tak proč člověk v takovéhle situaci nemůže chtít injekci, aby ukončil to trápení? Ovšem bych nedovolila používat takovou pomoc lidem, kteří nemají jinou možnost jiným lidem, kteří chtějí jen skoncovat se životem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama